Mack Maine Birthday Lil Wayne McLaren، اعلام کرد نسخه اصلی “Carter 5”

در تولد خود در سال 2018 ، Lil Wayne با انتشار سرانجام Tha Carter V. به دنیا برکت داد. آزاد کردن به دلیل مشکلات حقوقی وین با Birdman. سرانجام ، هر دو به توافق رسیدند و آلبوم مورد انتظار را رها کردند ، که انتظارات را برآورده کرد.

در طی سالها ، چند مورد لیفت صورت صورت گرفت. برخی از آهنگ ها حذف شدند ، برخی دیگر اضافه شدند و برخی دیگر به کلی تغییر کردند. خوشبختانه ، نیازی نیست که در مورد “آنچه می توانست باشد” تعجب کنیم زیرا برای تولد امسال ، لیل وین و مک مین با اخبار بسیار خوبی روبرو می شوند.


جف شیار / گتی ایماژ

Tunechi در عرض یک هفته 38 ساله است و به مناسبت جشن گرفتن ، نسخه اصلی Tha Carter V. را منتشر می کند. مک ماین این خبر را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد ، و مک لارن نفیسی را که به عنوان هدیه برای کپی کرده بود به اشتراک گذاشت. رپر و گفتن به جهان.

“OG CV DROPPING 9/25” ، صفحه Young Money را در اینستاگرام نوشت. “به افتخار تولد THE GOATs ، @ mackmaine4president امروز دو هدیه بزرگ را رها کرد – یک آمیلیست جدید مک لارن برایliltunechi و اخبار مربوط به افتتاحیه OG CV در 25/9. چه موارد سختی ، زندگی یا آقای کارتارت؟!؟! “

در این کلیپ ، پیش نمایش دو آهنگ پیش بینی شده است:” زندگی آقای کارتر “و” اسکاتی “.

با افتادن آلبوم در این هفته ، نمی توانیم منتظر کارهای بیشتری باشیم اطلاعاتی در مورد C5 اصلی ، از جمله لیست پیگیری و پوشش آثار هنری ، به ما اطلاع دهید.

احساس خود را در مورد این خبر به ما اطلاع دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>