رفتن به نوشته‌ها

لوئیزویل پرونده “برونا تیلور” را با مبلغ “قابل توجه” دلار

حل و فصل کرد

پرونده مرگ ناعادلانه ای که توسط خانواده “برونا تیلور” ، زن 26 ساله ای که پس از حمله چند مأمور پلیس به خانه اش به قتل رسید ، به قتل رسید حکم عدم ضربه ، توسط شهر لوئیزویل حل و فصل شده است.

شهردار قرار است امروز ساعت 2 بعدازظهر کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند اما گفته می شود که این توافق برای “مبلغ قابل توجهی دلار” با “اصلاحات قابل توجه پلیس.” پیش از این بیشترین مبلغی که شهر برای تسویه اتهامات پلیس پرداخت کرده بود 8.5 میلیون دلار بود.


استیون ماتورن / گتی ایماژ

گفته می شود که این توافق نامه شامل تعدادی از اصلاحات پلیس از جمله الزامی است که همه حکم های جستجو قبل از مراجعه به قاضی باید توسط یک فرمانده تأیید شود. این اعتبار همچنین شامل اعتبارات مسکن به افسرانی است که موافقت می کنند در داخل شهر زندگی کنند. همچنین ، هر افسری که درگیر یک تیراندازی باشد ، باید آزمایش مواد مخدر و الکل را انجام دهد.

تیلور شش ماه پیش کشته شد. هیچ یک از افسران دخیل در تیراندازی وی دستگیر یا متهم نشده اند و این امر شورش در معترضین را برانگیخته است.

اخیراً ، لوئیس همیلتون پیراهنی را خواستار دستگیری قاتلان تیلور شد ، که در حقیقت توسط F1 در حال بررسی است و می تواند منجر به جریمه شود.

عدالت برای برونا تیلور.


تصاویر دیوید رایدر / گتی ایماژ معرفی

در [از طریق]

مطالب جالب  Dreamville اعلام نشت روستای آلبوم "Spilligion" قطره ها این ماه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *