رفتن به نوشته‌ها

بازگشت لوید با تماس برای تغییر در “آنها اهمیتی نمی دهند”

عنصر

لوید خیلی اوقات موسیقی منتشر نمی کند ، بنابراین وقتی این کار را می کند ، ما توجه می کنیم. مدتی است که خواننده r’n’b وجود دارد ، اما با این وجود او همیشه تا حدی که بتواند در بازی رپ (یا r’n’b) نقش داشته باشد ، نسبتاً گریزان و کم حرف باقی مانده است. او آلبوم Tru خود را در سال 2018 کنار گذاشت ، همانطور که به یاد می آورید ، آلبوم جلد آلبوم با نامحسوس لوید را به معنای واقعی کلمه با گیتار خود نشان می داد. و از زمان انتشار آلبوم ، او فقط چند بار در رادار ما ظاهر شده است.

خوشبختانه ، توزیع EMPIRE موفق شد لوید را مخفی کند و دلیل خوبی در آن ایجاد کند. EMPIRE برای ایجاد آلبوم تلفیقی با عنوان Voices for Change با هنرمندان خود همکاری کرده است. Voices for Change امروز در سرویس های پخش جریانی وجود ندارد و درآمد آن به ACLU تعلق می گیرد.

لوید با صحبت های زیر سهم خود را در پروژه پیش گفت: “اختلافات ما را زیبا می کند ، نه نابرابر. من از صدای من برای گسترش عشق ، الهام بخشیدن به گفتگوهای روشنگرانه ، و به عنوان یک پدر ، برای ساختن این جهان به مکان دلسوزانه تری برای پسر و دخترم استفاده کن. “

در میان هنرمندان برجسته ، لوید نیز همراه است هنرمندانی مانند هاییتی بیبی ، موزی ، جک بوی ، رکسکس لایف راج (با D Smoke) و بیشتر. این را در Spotify به طور کامل اینجا بررسی کنید.

مطالب جالب  گرفتن شیپور خاموشی بیا به عنوان چهره جدید شان جان ایکس Missguided مجموعه

اگر گم شدن لوید را از دست داده اید به ما اطلاع دهید.

متن ترانه های قابل نقلق

بسیاری از این گه ها واقعی نیستند – آنها فقط ساخته شده اند – دولت مرا دوست ندارد – آنها فقط از ما می ترسند – تاریخ ما را می گیرند
تلنگر آن را و سپس ما را جعل کنیم
زندگی در رویای آمریکایی
اما آنچه که من می شنوم قتل است

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *