Lizzo آتش خاموش Nicki Minaj را “بالا پایین می” آیه و Barbz خوشحال بودند

عنصر

مادر جدید نیکی میناج اخیراً عشق زیادی را دریافت می کند. در حالیکه نیکی از اوقات خصوصی در کنار پسر نوزاد تازه متولد شده خود لذت می برد ، دنیا همچنان او را با سخنان مهربان و ادای احترام بعید ادامه می دهد. روز دوشنبه (9 نوامبر) ، تایرا بنکس هنگام میزبانی از Dancing With The Stars ، از یک کلاه گیس صورتی و یک مجموعه آینده نگرانه استفاده کرد و به بهترین شکل ظاهری خود به نیکی میناژ بخشید. او بعداً به TikTok رفت تا ویدئویی را به اشتراک بگذارد که در آن در مورد رانندگی Nicki صحبت می کرد و به افرادی که از خود احساس می کردند توصیه کرد که انرژی Nicki را هدایت کنند. لیزو همچنین هنگام خاموش کردن آیه “Bottom’s Up” از نیکی ، سرش را به خواننده رپ کوئینز نشان داد.

در سال 2010 ، آهنگ Trey Songz با حضور خانم پتی همراه بود و یکی از بارزهایش بود که به او کمک کرد تا دوباره ظاهر شود. در سال 2020 به عنوان یک حرکت ویروسی در TikTok. به نظر می رسد که لیزو در حالی که قافیه های نیکی را تف می کند ، شعرها را می خواند. واضح است که این هنرمند برنده جایزه گرمی طرفدار است و باربز در مورد تماشای Lizzo برای مقابله با شعرهای سریع رپ صحبت های زیادی داشت. پاسخ به این کلیپ کیسه ای مختلط بوده است ، بنابراین در مورد “Bottom’s Up” از لیزو دیدن کنید و به ما بگویید که فکر می کنید چطور این کار را انجام داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>