رفتن به نوشته‌ها

Lil Wayne به فروتن پس از “نه سقف” طول می کشد شماره 1 نقطه در Apple موسیقی

عنصر

در هالووین 2009 بود که جهان بدون سقف از Lil Wayne ، اما سالهاست که طرفداران نمی توانند از میکس فیلم محبوب در پخش جریانی لذت ببرند – تاکنون . ما قبلاً گزارش شده بود که وین پروژه مشهور خود را با ویژگی های دریک ، Tyga ، شانل ، Gudda Gudda ، Lucci Lou و Fre $ h و همچنین نسخه ارتقا یافته آهنگ” Kobe Bryant “. طرفداران هیجان زده ویزی بدون سقف را تکرار نگه داشته اند ، و همه این سالها بعد ، لی وین جشن مخلوط را با گرفتن شماره یک در اپل موزیک جشن می گیرد.

طرفداران هیپ هاپ نمی خواهند. بیش از یک دهه پس از انتشار پروژه ، دید که وین عنوان اپل موزیک را به خود اختصاص داده است ، اما این پشتیبانی باعث تعجب خواننده رپ شد. وین تصویری از لیست Apple Music به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او دقیقاً بالاتر از NBA YoungBoy قرار دارد. این خواننده رپ در اینستاگرام نوشت: “11 سال بعد! #IAintShitWithoutYou #NoCeilings”.

این نسخه جدید بدون سقف نزدیک به نیمی از آلبوم اصلی وجود ندارد و گزارش شده است که وین به طور فعال در تلاش است تا ترخیص کند تا به آنها بعداً اضافه شود. با داشتن چنین کاتالوگ عظیمی در زیر کمربند وی ، فقط می توانیم تصور کنیم که کدام یک از ده ها آلبوم وی در سرویس های پخش بعدی قرار خواهد گرفت. منتظر پخش جریانی از Lil Wayne هستید که به زودی پخش شود؟

مطالب جالب  Tamar Braxton به متهم باعث $ 30K آسیب به رولز رویس نامزد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *