از Lil Tecca آشکار آثار هنری برای “برج سنبله جهان”

عنصر

Lil Tecca در سال 2019 به لطف آهنگ محبوب خود” Ransom “به صحنه حمله کرد. این هنرمند بلافاصله از موفقیت این آهنگ استفاده کرد و با اولین آلبوم خود به نام We Love You Tecca به کار خود ادامه داد. از آن زمان ، Tecca نسبتاً بی سر و صدا از نظر موسیقی ، تاکنون ، بوده است. طی هفته گذشته ، Tecca قطعه ای به نام “Our Time Intro” را منتشر کرده است که قرار است اولین آهنگ در آلبوم جدید وی باشد. در حقیقت ، Tecca هفته گذشته تأیید كرد كه پروژه جدید وی Virgo World نامیده می شود و این پروژه جمعه 18 سپتامبر در حال سقوط است.

طرفداران از زمان اعلام این پروژه و حالا منتظر این پروژه هستند. ، Tecca با کاور آلبوم به اینستاگرام رفته است. همانطور که در پست اینستاگرام زیر مشاهده می کنید ، جلد آلبوم دارای یک چشم انداز سبز است ، در حالی که مجسمه ها قسمت های خاصی از تصویر را مجسم می کنند. حتی می توانید ببینید که یکی از مجسمه ها روی آن افتاده است و اگر خوب نگاه کنید ، به نظر می رسد که مجسمه نمایشی از آرم روی جلد هنر Tecca برای اولین پروژه خود است.

تا آنجا که لیست پیگیری و ویژگی های مربوطه ، اطلاعات کمی در مورد این پروژه در دست است ، بنابراین برای هرگونه به روزرسانی منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را به شما ارائه خواهیم داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>