رفتن به نوشته‌ها

بینی از Lil Tecca و Moneybagg یو و BLAC Youngsta به هفته اول فروش در

عنصر

هفته جالبی در جنوب بود. Moneybagg Yo و Blac Youngsta اعلام کردند که در همان تاریخ آلبوم های انفرادی را حذف می کنند. طرفداران از فراوانی موسیقی در اردوگاه CMG بسیار هیجان زده بودند اما در عین حال ، داشتن هر دو هنرمند ستاره از یک موسیقی قطره ای بهترین موسیقی ممکن است بهترین استراتژی باشد. این دو با اعلام اینکه می خواهند پروژه مشترکی با عنوان Code Red ارائه دهند ، به مصالحه رسیدند. فرود در همان تاریخ اکران ، دنیای Virgo’s Lil Tecca است. پروژه رپر نیویورکی با ویژگی هایی از Lil Uzi Vert گرفته تا Skrillex انباشته شده است.

پیش بینی های هفته اول فروش هر دو پروژه اکنون انجام شده و کاملاً شبیه به هم هستند. طبق chartdata ، هر دو پروژه به دنبال انتقال 35K به 40K در هفته اول هستند و ستاره کشور را با کیت اوربان گره می زنند. Tecca در حال جستجو برای واحدهای واقعی بالاتر است که با 2K تا 3K پیش بینی شده به فروش می رسد در حالی که Code Red از 1K تا 2K است. آلیشیا کیز ، که تازه ALICIA را رها کرده است ، در حال بررسی چند واحد دیگر است که با یک برش پیش بینی 50K به 55K منتقل شده است.

بعید به نظر می رسد که هر یک از این پروژه ها در بالای نمودار اولین بار باشد. NBA Youngboy احتمالاً می تواند در صدر جدول قرار بگیرد ، اگرچه ممکن است با هدف پس از مرگ Pop Smoke برای The Stars Shoot For The Moon رقابت کند.

مطالب جالب  Akon: ساخت 6 میلیارد دلار Akon City 888811000110888 به جلو حرکت خواهد کرد به گزارش آسوشیتدپرس ، آکن روز دوشنبه اعلام کرد که شهر خود سنگال ، Akon City ، سال آینده ساخت را آغاز می کند. آكون سالهاست كه در مورد ایده این شهر بحث كرده و آن را به عنوان "واكاندای واقعی" توصیف كرده است. خواننده قصد دارد این شهر را به پیشرفته ترین شهر آفریقا و پناهگاهی برای سیاهپوستان تبدیل کند که ظاهراً در هرجای دیگر با بی عدالتی نژادی و تبعیض سیستمی روبرو هستند. "سیستم در خانه به طرق مختلف با آنها غیرمنصفانه رفتار می کند که هرگز نمی توانید تصور کنید. و آنها فقط از آن عبور می کنند زیرا احساس می کنند راهی دیگر وجود ندارد. " خواننده مشهور با داشتن تک آهنگ های برتر در جدول متولد ایالات متحده ، نام او مانند "Smack That" و "Locked Up" در طول کودکی به طور مکرر از سنگال بازدید می کرد ، و او را با شرایط سختی که مردم محلی با آن روبرو می شوند آشنا می کند. ٪ از شهروندان سنگالی که در مناطق روستایی زندگی می کنند. این خواننده R&B که فقط از ابراز نارضایتی در مورد اوضاع راکد متزلزل کشورش خسته شده بود ، شروع به کار Akon Lighting Africa در سال 2014 ، سازمانی که برق را از طریق انرژی خورشیدی در مناطق روستایی تأمین می کند. از زمان راه اندازی شش سال پیش ، این شرکت اکنون در 14 کشور از جمله نیجر ، گینه و سیرالئون فعالیت دارد. مایک کوپولا / گتی ایماژ اگرچه کلاس برنامه بلند پروازانه Akon هنوز 6 میلیارد دلار بودجه مورد نیاز برای تأمین آن را تأمین نکرده است ، این خواننده با مقامات دولتی به مزارع علفی در Mbodiene سفر کرد روز دوشنبه و گزارش شده است که در حال حاضر یک سوم بودجه مورد نیاز برای تحقق بخشیدن به Akon City را بدست آورده است ، هرچند او حاضر نشده است که سرمایه گذاران خود را به اشتراک بگذارد. برخی از ویژگی های قابل توجه این شهر شامل هتلی با اتاق هایی است که به نمایندگی از 54 کشور آفریقا تزئین شده است ، ارز رمزنگاری شده خاص خود به نام Akoin و معماری سورئالیستی در سراسر کشور. مردم Mbodiene از دیدن Akon در حال تحقق وعده های خود برای اعتلای مردم خود سپاسگزار هستند و نسبت به آنچه در آینده اتفاق می افتد هیجان زده هستند. [از طریق]

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *