رفتن به نوشته‌ها

Lil Nas X کتاب جدید کودکان “C For Country” را اعلام کرد

Lil Nas X اولین آلبوم استودیویی خود را در راه دارد ، که اخیراً تعدادی از آهنگ های موجود در آن را به اشتراک گذاشته است ، اما او فقط کار نکرده است موسیقی.

در طول ظهور خود به عنوان یک هنرمند ضبط ، ستاره “جاده قدیمی شهر” تجارت خود را به انواع و اقسام انجام داده است. این هنرمند دارای گواهینامه الماس آماده است تا به بازار جدیدی دسترسی پیدا کند و بنا به دلایلی ، این کاملاً منطقی است.

این جوان 21 ساله رسماً کتاب کاملاً جدید کودکان خود را با عنوان C Is اعلام کرده است. برای کشور ، که در آغاز سال آینده منتشر نخواهد شد.

LNX در اینستاگرام نوشت: “من به زودی بهترین کتاب بچه ها را در همه زمان ها حذف می کنم.” “C IS برای کشور است ، از 5 ژانویه 2021 ازrandomhousekids خارج می شود. من نمی توانم صبر کنم تا آن را با همه شما به اشتراک بگذارم. شما می توانید همین حالا آن را در پیوند موجود در بیوگرافی من پیش سفارش دهید.”

این کتاب به عنوان یک سفر از طریق الفبای از غروب خورشید تا غروب خورشید با لیل Nas X و پانینی تسویه حساب توصیف شده است. در اولین کتاب تصویری Lil Nas X از مراتع کاملاً باز ، حیوانات مزرعه ، کلاه گاوچران و موارد دیگر استفاده خواهد شد.

در جلد کتاب ، LNX گیتار خود را با افتخار در پشت پانینی پونی نگه می دارد ، با هر دو بزرگ لبخند می زنند.

مطالب جالب  یک AP $ Twelvyy آماده "Noon Yung" پروژه با تک "S.N.L."

فریزر هریسون / گتی ایماژ

آیا این مورد را برای فرزند خود انتخاب می کنید؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *