Lil Keed تحسین بزرگی برای اراذل و اوباش جوان و اسرارآمیز Drake Collab

ارائه می دهد

یکی از مهیج ترین هنرمندان جوان که از آتلانتا بیرون می آید ، Lil Keed 22 ساله قرار است سوپراستار شود. چند سال اخیر که به طور مداوم روی کار خود کار می کند ، پیشرفت کید به عنوان یک هنرمند باعث خوشحالی شده است. در طی روزهای ابتدایی ، و حتی در زمانی که وی Keed Talk To ‘Em را با “بدون نام” با گواهی طلا کنار گذاشت ، هنوز جای پیشرفت دارد. اکنون ، با داشتن یک آلبوم موفق دیگر به نام وی ، بومی آتلانتا آماده پلاتین شدن است.

او با برادرش لیل گوتیت بزرگ شد و ، در زمان کودکی ، همیشه برون گرا از این دو بود. کید که یک دلقک کلاس بود ، همیشه آرزو داشت که از اطرافیان سرگرم شود. این روزها ، او برای سرگرمی پول می گیرد و با ساختن برخی از عجیب ترین تله های تله ای که از هر کسی در آتلانتا ساخته شده است ، پرداخت می شود.

Lil Keed تازه از انتشار فیلم Trapped On Cleveland 3 که شامل “روباه 5” پررونق است “با گونا ،” پدربزرگ و مادربزرگ “عفونی و” هیباچی “ویروسی با یانگ اراذل و اوباش. او یک روز با انتشار نسخه لوکس فاصله دارد ، که دارای ویژگی های کریس براون ، Quavo و O.T است. جنسیس البته ، او همچنین با Young Thug ، Gunna ، Lil Gotit و دیگران در نسخه بارگیری شده TOC3 گرمای بیشتری پیدا کرده است.

با اتفاقات جالبی که امسال برای لیل کید رخ داده است ، از جمله حضور در لیست دانشجوی اول XXL ، زمان آن فرا رسیده است که او برای On The Come Up درخشش کسب کند.

آخرین قسمت On The Come Up را با Lil Keed تماشا کنید و نسخه تحریریه مصاحبه را در زیر بخوانید.

[محتوای جاسازی شده]


< p> HotNewHipHop: چه خبر مرد؟

لیل کید : من احساس سرما می کنم ، احساس شما چیست؟

احساس شگفت انگیزی دارم ، حال شما چطور است؟

حال من خوب است ، مرد. سعی در کشف [این قرنطینه] است.

کاملاً. من سال گذشته با شما صحبت کردم بنابراین خوب است که دوباره بتوانم با شما صحبت کنم. می خواستم بپرسم چگونه رپ را شروع کردید؟ آیا می توانید نتیجه کار را به ما بدهید؟

این در خانه است ، درست مثل ، فقط رپ زدن. من و برادرم [لیل] گوتیت داشتیم به هم رپ می کردیم و گریه می کردیم. من مثلاً کلاس دهم ، یازدهم بودم که به اولین استودیوی واقعی خودم رسیدم. چند جلد کوچک ، چند آهنگ کوچک یا هر چیز دیگری ساخته ام. بنابراین من آن را دوست داشتم ، اما من در مورد آن تحت فشار قرار نگرفتم ، فقط می دانستم که چگونه کمی رپ کنم. بنابراین ، سپس من شروع به رفتن به کلیولند [خیابان] کردم. من رفتم ، با موکتوون آشنا شدم این کسی بود که “Fetish” و “Blicky Blicky” را ساخت و همه ، او همه آنها را ضرب کرد. بنابراین ، مثل یک سال قفل شدم. این قبل از این بود که [جوان] استونر [Life Records] من را امضا کند ، مثل اینکه استونر چیزی نمی دانست … آن وقت برای من. بنابراین من در حال کار هستم ، من بهتر و بهتر می شدم ، مانند لعنت ، این گه واقعا کار می کند ، شما من را احساس می کنید؟ بنابراین ما اولین نوار من را پخش کردیم که نام آن گرفتار در کلیولند بود. بعد از این که من این کار را کردم ، موکتوون شروع به کمی علاقه به من کرد. دومین گرفتار در کلیولند را انجام دادم سپس خیابان اسلایم را انجام دادم ، سپس Keed Talk To ‘Em . آن وقت بود که استونر بالاخره آمده بود و با من قرارداد امضا کرده است. “بی نام” در آن پروژه بود.

پلاک طلای “بی نام” را درست پشت سر شما می بینم! چه احساسی دارید که اولین پلاک خود را تهیه کنید؟

احساس بسیار خوبی است. آنها با این کار مرا تعجب کردند. من همیشه داخل استودیوها پلاک می دیدم و مثل “لعنت” فکر می کردم و همیشه گونا ، [لیل] عزیزم را می دیدم که آنها آنها را گرفته و گه می کنند. من مثل “لعنتی من همه گه رو می خوام” بودم. حالا می دانم ، یکی را گرفتم.

 lil keed new مصاحبه اعتبار: Shane McCauley

پدر و مادرتان در چه شرایطی بزرگ می شدند؟ آنها در حالی که شما هنوز جوان بودید از هم جدا شدند ، درسته؟

بله. آنها هنوز متاهل بودند اما از هم جدا شدند. من قبلاً با پدرم زندگی می کردم و گوتیت با مادرمان زندگی می کردیم. گوتیت ، او یک پسر مادر است. من آن زمان تمام وقت با پدرم زندگی می کردم. آنها در آخر وقتی که من کلاس پنجم بودم ، تا وقتی که کلاس دوازدهم بودم دوباره با هم برگشتند ، و آنها دوباره از هم جدا شدند. پس این نبود ، شما می دانید چه می گویم ، گه معمولی. تا آنجا که مجازات ها پیش می رفتند ، ما کار اشتباهی انجام می دادیم و آنها واقعاً [ما را مجازات نکردند]. ما عادت داشتیم که مدام گره بخوریم اما بیشتر این پدر من است که ما را مضر می کند. مادرم به ما اجازه می دهد با چیزهای زیادی سرگرم شویم. بنابراین ما– ما فقط مادرم را دوست داریم ، می دانید چه می گویم؟ من به خانه مادرم می رفتم زیرا می دانستم که او اجازه می دهد هر کاری بکنم. پدر من مثل “جهنم نه ، تو این کار را نمی کنی.” او در خانه موهای ما را کوتاه می کرد و گه می زد. بله ، قبلاً خطوط کج بود. باید در مدرسه دستم را روی سرم بگذارم و گه بزنم. اما او به من آموخت که چگونه باید ثابت قدم باشم ، زیرا مدتها به کار خود می رفت ، هرگز یک روز را از دست نداد. او هرگز یک روز کار را از دست نداد ، بنابراین پدر من پدر و مادر من اخلاق کار خود را از آنجا می گیرم.

“من قبلاً با پدرم و [لیل زندگی می کردم ] گوتیت قبلاً با مادرمان زندگی می کرد. گوتیت ، او پسری مادر بود. من آن زمان تمام وقت با پدرم زندگی می کردم. آنها وقتی که من کلاس دبستان پنجم بودم تا زمانی که کلاس دوازدهم بودم دوباره با هم برگشتند. ، سپس آنها دوباره از هم جدا شدند. “

شما چه دانشجوی خوبی بودید؟ آیا دانش آموز خوبی بودید؟

من قبلاً پرش می کردم ، اما تا زمان دبیرستان شروع به پریدن از کلاس نمی کنم ، اما همیشه عادت داشتم. من همیشه دلقک کلاس بوده ام. من قبلاً در کلاس بازی می کردم ، در حالی که معلمم صحبت می کرد صحبت می کردم ، اما من همیشه باهوش بوده ام. من افتخارات ELA را از کلاس ششم تا سال کلاس دوازدهم داشتم. من همیشه در مثل ، انگلیسی و ریاضی هوشمند بوده ام. اما من همیشه عادت داشتم همیشه در کلاس بازی کنم ، مثلاً سریع حوصله ام سر می رود ، بنابراین تازه شروع به انجام گه می کنم. صحبت کردن در مورد این مرحله ، ممکن است گرفتن مداد و ضربه زدن روی میز باشد. [استاد می پرسد] ، ‘آقای رندر ، آیا دیگر این کار را نمی کنی؟ ” بله من شما را به دست آوردم. سپس من دوباره شروع به انجام آن می کنم. من قبلا فقط اعصاب احمق را می گرفتم. اما آنها مرا دوست دارند. من دانش آموز بی احترامی نبودم ، من می شنوی؟ من معلم را فریاد نزدم و همه این کارها را انجام دادم.

آخرین باری که صحبت کردیم ، کمی درباره سابقه فوتبال و بسکتبال خود به من گفتی . کدام موقعیت را بازی کردید؟

در دوران راهنمایی ، من خط دفاعی بازی می کردم و ما مانند یک بک ، ب-بک داشتیم. من آنها را بازی کردم و سپس در کلاس هشتم ، گوشه شروع بازی کردم. من همیشه در بسکتبال گارد پوینت بازی می کردم. همیشه ، از زمانی که در تفریحات بازی می کردم. من همیشه نگهبان بوده ام.

آیا هیچ وقت فکر می کردید که می توانید در ورزش طرفدار باشید؟

من واقعاً فکر می کنم من در کالج یا چیزهای دیگر توپ بزنم. مثل اینکه ، من خوب بودم ، تازه شروع به رپ کردن کردم. خوب ، من متوقف شده بودم که به دلیل نمره هایم تیم را از این کار اخراج کردم. آنها گنگ شده اند ، اجازه نمی دهند با نمره های خود را بهم بریزید. بنابراین من دقیقاً مثل این بودم ، این لعنتی را دمار از روزگارمان درآورد و شروع به رپ کردن کردم.
در مترو و مک دونالد. از این دو شغل بهتر چه بود؟

مترو.

چطور شد؟

span> زیرا من کاری نمی کنم جز ایستادن در اطراف. من حتی مترو نمی خورم. شما مجبور نبودید گه بزنید ، بنابراین این فقط پول رایگان بود. مثل این بود که ، غذا را آماده می کنید ، بروید آن را بیرون بیاورید … آنها غذایشان تمام شده بود و من می خواستم آن را بیاورم ، آن را دوباره همانجا قرار می دهم. در پایان ، تنها چیزی که از آن متنفر بودم ، مجبور شدم تعطیل کنم. Bruh ، شستن همه آنها ظرف های لعنتی و گه … من همه چیز را رها کردم ، مطمئن شوید که همه نان – من قبلا از آن گریه متنفر بودم ، داداش.

آن را حس می کنم. در فوریه 2018 ، اولین نوار Trapped On Cleveland را منتشر کردید. زندگی شما در آن زمان چگونه بود و چگونه تغییر کرده است؟

Psh. اکنون می توانم آنچه را که می خواهم انجام دهم. من پول دارم و می توانم آنچه را که می خواهم بخرم – من از هیچ کس نمی خواهم بپرسم ، “می توانی به من اجازه بدهی وام بگیرم” … من نمی خواهم این را بپرسم چون پول خودم را وارد کردم ، شما احساس می کنید من؟ اما به هر حال من هرگز آن نوع آدم نبوده ام ، می دانید؟ من همیشه راهی برای بدست آوردن چیزی ، نوعی پول پیدا می کنم. حالا ، من عاشق نیستم حالا من همه این کارها را نمی کنم. درخواست گه ، من فقط باید خودم بیرون بیایم ، احساس می کنی؟ و بعد ، تا آنجا که دوست داشتم ، به استودیو می رفتم … من نباید راه بروم ، استودیوی خودم را اینجا گرفتم. در خانه خودم استودیوی خودم را گرفتم. کم کم اما مطمئناً داشتم بالا می آمدم.

خوب است که شما الان استودیوی شخصی خود را دارید. به خصوص با قرنطینه و همه چیز. آیا در حین قفل کردن فقط موسیقی زیادی ساخته اید؟

موسیقی زیادی. من بیش از 200 آهنگ ساخته ام.

وای ، این دیوانه است.

گوش دهید ، می دانید از چه زمانی شروع شده است ، همه باید در خانه بمانند. یک هفته بعد ، من و YSL پرواز کردیم و نمایش ها ، آنها همه نمایش ها را لغو کردند. و حدس می زنم وقتی برگشتم ، استودیو را برای من آماده کردند. آنها با آن ، برچسب من ، مرا شگفت زده کردند. آنها هزینه آن را پرداخت کردند. این درست قبل از شروع قرنطینه بود. بنابراین خوشحالم که آنها آن استودیو را قبل از قرنطینه نصب کرده اند زیرا همه استودیوها بسته هستند. از ابتدا شروع به رفتن به هیچ استودیویی نشد. من خیلی عصبانی شده بودم داداش.

واقعاً. شما به عنوان یک هنرمند ، همیشه این دو ثابت را دارید ، در حال اجرا و ضبط. پس وقتی یکی از آن چیزها برداشته شد … شما نمی خواهید هر دو چیز از بین برود ، می دانید.

بله ، اگر هر دوی آنها از بین رفته بود ، من می خواهم ، “دمار از روزگارمان درآورد” و به دردسر می افتم. این مرا از دردسر دور نگه داشت. من فقط آهنگ پس از آهنگ درست کردم ، به آهنگ های قدیمی ام گوش دادم و فقط لرزیدم. تماشای فیلم و گه.

 lil keed مصاحبه C redit: Shane McCauley

در چه زمانی Young Thug وارد کار شما شد؟

وقتی من Keed Talk را برای ‘Em’ کنار گذاشتم. آنها به من کمک کردند که این موضوع را بیرون بیاورم.

چه تفاوتی بین کار به عنوان یک هنرمند مستقل و کار با YSL وجود داشت؟

این کمک بیشتری است. آنها با گلی هستند که شما هرگز نمی دانید که به آن نیاز دارید ، احساس می کنید چه می گویم؟ اگر دوست دارم در مصاحبه رادیویی صحبت کنم ، مثلاً ، ببینید من با شما مصاحبه کردم ، ببینید چه می گویم؟ این چیزهای زیادی است که نمی دانستم به آنها احتیاج دارم. از آنجا که من فکر می کنم ، شما خوب رپ می کنید و سپس آنها به شما پول می دهند ، و شما فقط زندگی می کنید. این چگونه به نظر می رسد ، اما من از تمام مراحل انجام شده نمی دانم. فقط همین شکل به نظر می رسد. در خارج از اینستاگرام ، عکس هایی دارید که مشغول نمایش و سرگرمی و گه هستند. هیچ کس گله کار را ارسال نکرده است. مثل کاری که الان انجام می دهم ، قرار است جایی خواب باشم ، اما کار می کنم. شما من را احساس می کنید؟

من شما را احساس می کنم. واضح است که تحت تأثیر Thug قرار گرفته اید. آیا تأثیرات بزرگی در موسیقی دارید؟

Peewee Longway. من Peewee Longway را دوست دارم. من شیوه بازی او با کلمات را دوست دارم. او کلمات کلیدی خوبی داشت. دیگه کی؟ واقعاً همین است ، از نظر کسانی که من با گوش دادن به آنها بزرگ می شدم. وقتی Peewee Longway برای اولین بار شروع به رپ زدن و گه کردن کرد ، من رشد او را شنیدم و دیدم که با رپ خود چقدر فاصله دارد. شما آنها را دو نفر می شناسید ، Thug و Peewee Longway. آنها از یک کاپوت هستند.

هر بار که به TikTok می روم ، همیشه مردم را می بینم که با “مار” و “HBS” می رقصند. آیا تعجب کرده اید که ، یک سال بعد ، آن آهنگ ها هنوز هم مورد توجه قرار گرفته اند؟

نه ، تعجب نمی کنم. فکرش را بکنید ، این حدود زمانی بود که من آهنگی را با Baby و Gunna انداختم ، ما این دو نفر را داشتیم. آنها انواع گه ها را رها می کردند. بنابراین اینطور است که ، آنها آهنگها را گرفتند. من مجبور شدم به جایی که در آن قرار دارم وارد شوم ، احساس می کنی؟ آنها قبلاً سال 2019 داشتند. آنها از قبل بود. کل سال 2019. ما شاهد پلاتین شدن آنها هستیم. لعنت ، آنها مثل هر روز پلاتین می شوند. گفتم ، آنجاست که خواهم بود. آنجاست که می خواستم باشم ، یا اینگونه خواهم بود. امروزه ، همه برمی گردند و آهنگ های قدیمی را گوش می دهند و اکنون من گه های جدیدی را رها می کنم. حتی دیگر معنایی ندارد ، مثل این ، داداش. من افتاده ام شما وقتی اولین بار آن را رها کردم گوش نمی دادید؟ اکنون ، هرکسی که می بینم به آن گرایش پیدا می کند.

من وقتی اولین بار افتاد طرفدار “مار” بودم. “HBS” باید روی من رشد می کرد.

بله ، آنها باید رشد کنند. همانطور که می گویید ، آنها باید رشد کنند.

بنابراین زنده باد مکزیک اولین آلبوم شما بود. به دام افتاده در کلیولند 3 ، آیا آن را به عنوان آلبوم سال دوم خود توصیف می کنید ، یا این یک آلبوم میکس است؟

آلبوم. آلبوم هیچ نواری نمی ریزد هیچ مخلوطی وجود ندارد.

چگونه با آن متفاوت از مورد آخر برخورد کردید؟

من همیشه برای هر یک از من گرفتار در کلیولند من با آن به آن نزدیک می شوم – می خواستم این نوع شور و نشاط را به آن بدهم ، فقط لرز ، ملودی ، احساس می کنی؟ این یکی ، ما فقط پیدا شد سه تایی است ، موج دار است. این یکی از انواع ویبره هاست ، گه ، شما من را احساس می کنید؟

جریان خود را چگونه توصیف می کنید؟

من آن را صحبت قطره ای می کنم. این همان چیزی است که هست. من در مورد گه های زندگی واقعی صحبت می کنم و آنها را با نحوه لباس پوشیدن و گه کردن آنها مخلوط می کنم. من فقط آن را کنار هم گذاشتم و با کمی ملانین مخلوط کردم. به هم زدن همه آن گه ها ، سپس گه های مختلف. فقط گه های مختلف تبلیغات تبلیغات تبلیغاتی دیوانه و موارد دیگر. من به دلیل تبلیغات تبلیغاتی از Thug الهام گرفته ام. H بهترین تبلیغاتی را که می خواهید بشنوید دریافت کرد. و او می داند که کجا باید آنها را در جای مناسب قرار دهد. در آینده نیز ، او تبلیغات تبلیغاتی دیوانه ای پیدا کرد. من باید یاد می گرفتم که چگونه یک آهنگ بسازم. من نمی دانم چگونه یک آهنگ بسازم ، من فقط رپ می کردم. اکنون من در حال ساخت موسیقی ، موسیقی خود هستم. اکنون می دانم ، شاید اگر این میله را بردارم ، در انتها آن را اضافه کنم ، سپس در آنجا حرف دیگری بزنم ، ببینم چگونه به نظر می رسد. یا شاید اگر من آن را مثل این بیاورم ، ضرب و شتم را پایین بیاورید ، به نظر می رسد که آنجا برخی از انواع زیر آب گه است. با انبوه ضربه بزنید ، امواج هوا ، آنها در حال کوبیدن هستند ، شما من را احساس می کنید ، بنابراین اکنون من می دانم که چگونه آن همه گه را انجام دهم. اما من هنوز یاد می گیرم. من حتی نمی دانم چگونه خودم را ضبط کنم. من می دانم چگونه اشاره کنم ، می دانم چیست ، فقط نمی دانم چگونه خودم را ضبط کنم. این همان چیزی است که من سعی می کنم یاد بگیرم ، اینکه چگونه خودم را ضبط کنم ، این – من هنوز یاد می گیرم. شما من را احساس می کنید؟

“من به دلیل تبلیغات تبلیغاتی از Thug الهام گرفته ام. او بهترین تبلیغات تبلیغاتی را که می خواهید بشنوید دریافت کرده است. و او می داند کجا قرار دهد” آنها در جای درست قرار گرفتند. در آینده نیز او تبلیغات دیوانه ای پیدا کرد. من باید یاد بگیرم که چگونه یک آهنگ را بسازم. من نمی دانم چگونه یک آهنگ را بسازم ، من فقط رپ می زدم. اکنون من دارم موسیقی می سازم ، موسیقی. “

همچنان که به یادگیری ادامه می دهید ، بهتر و بهتر می شوید. آیا مدت زیادی طول کشید تا سبک خود را توسعه دهید؟

من همیشه یک نوع جریان دیوانه وار بر روی چیزهای رپ داشتم. حالا من فقط روی بعضی ها هستم ، نمی دانم ، این لعنتی در طول سالها بهتر شد. دو و سه سال طول کشید تا به چگونگی رپ من در حال حاضر رپ کنم. من راه رپ ، راه بهتر از گذشته. و من زیاد از ملودی و گله استفاده نمی کردم.

وقتی همه گیری تمام شد ، برنامه چیست؟ من شخصاً دوست دارم با شما ، Thug ، Gunna ، Gotit و همه اعضای تیم YSL یک تور را ببینم. آیا این چیزی است که شما بچه ها همیشه در مورد آن صحبت کرده اند؟

اوه بله. جهنم آره ما در مورد گه مانند صحبت می کنیم. وقتی همه نمی توانند اینقدر لعنتی شلوغ باشند ، مثل وقتی که واقعاً آن را خواهیم داشت. من فقط روی این آلبوم تمرکز دارم ، شما من را احساس می کنید؟ من آماده هستم تا نمایش هایم را انجام دهم و حضور پیدا کنم.

دریک همیشه است فریاد شما در اینستاگرام. او طرفدار است. آیا با او کاری دارید؟

خیر تا آنجا که من می دانم ، نه او این ضرب و شتم سخت الاغ را برای من ارسال کرد و من آن را برای او بازگرداندم. او احتمالاً کاری با آن انجام داده است ، من فقط آن را نمی شنوم. شما می دانید که آن گهگاه چطور پیش می رود.

“[دریک] این ضرب و شتم سخت را که من انجام دادم برای من ارسال کرد و من آن را برای او بازگرداندم. او احتمالاً کاری با آن انجام داده است ، من فقط آن را نمی شنوم. شما می دانید که چگونه گه می رود. “

او آلبوم را به زودی منتشر می کند ، شما ممکن است در آن شرکت کنید. چه کسی می داند؟

این همان چیزی است که من گفتم ، من واقعاً نمی خواهم با آن صحبت کنم زیرا نمی دانم. ممکن است آنجا باشید.

 LIL KEED مصاحبه جدید

می خواهید در چه کاری انجام دهید 2020؟

من می خواهم اول خانه بگیرم. یک خانه بزرگ بگیرید ، رونق بگیرید. من می خواهم با این آلبوم پلاتین بروم. من می خواهم بحث 2020 و برای همیشه باشد. اما در حال حاضر ، همانطور که گفتم ، Baby و Gunna سال گذشته دونفره خود را داشتند. اما آنها می خواهند بگویند “Keed ، Keed. کید همین کار را کرد ، کید آن را رها کرد “. من می خواهم اینطور باشد. پول بیشتری بدست آورید ، چند میلیون بیشتر سود کنید ، احساس می کنید؟ فقط عاشق این پشته شدم ، مرد. خوش بگذره. این همه کاری است که می خواهم انجام دهم ، مرد. و از دخترم مراقبت کن.

نایچور کوچولو چه حالی دارد؟

او در طبقه پایین است اکنون. او راه خود را برای انجام گه ، bruh. مانند او باهوش است.

ارتباط شما با خیابان کلیولند چیست؟

من هرگز در آنجا زندگی نکردم کلیولند من همیشه به آنجا می رفتم. من فقط آنجا رفتم. این همه بود.

چیزی که آرزو می کنید هوادارانتان از شما بدانند

من یک تیرانداز استخر واقعی هستم. من کوسه استخر هستم. من هر روز استخر شلیک می کنم.

چه نوع توصیه ای به طرفداران جوان خود می کنید؟

فقط کار کن خودت را باور کن سخت کار کن و خواهی توانست اجازه ندهید کسی به شما بگوید نمی خواهید – به آنها بگویید احمق ها “آن را بزنند”. فقط یکی از کسانی نباشید که نمی خواهند هیچ مشورتی بکنند ، زیرا شما نمی خواهید آن را مانند آن درست کنید.

می خواهم تشکر کنم شما خیلی وقت گذاشتید و برای انجام این مصاحبه وقت گذاشتید. من به شنیدن لوکس گیر می دهم. و من از آنچه در آینده به دست شما رسیده هیجان زده ام.

از اینکه ما را در اختیار ما قرار دادید متشکرم. من شما را به خاطر آن دوست دارم.


اگر آن را از دست دادید ، می توانید مصاحبه های قبلی On The Come Up را با Mulatto ، جایی که او شیرجه رفتن به گوچی مانه در تلاش برای امضای او ، Fivio Foreign در مورد چرایی منسوخ شدن عنوان “پادشاه نیویورک” بحث می کند ، D Smoke در طول مصاحبه خود به فرهنگ Gang غوطه ور می شود و در آخر ، Flo Milli به ما می گوید که در TikTok ویروسی می شود و اینکه چگونه او را تغییر داد زندگی است.

joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia