رفتن به نوشته‌ها

از Lil Durk منعکس کننده در انتخاب خود در “صدای” تنها

عنصر

لحظه ای کوتاه بود که طرفداران فکر می کردند روز جمعه (4 سپتامبر) پروژه جدیدی توسط لیل دورک . حدوداً یک هفته یا قبل بود که Tekashi 6ix9ine ، در تمام شکوه و عظمت چرخش خود ، از شیکاگو بازدید کرد. در آنجا ، او گلدان را با ذکر پسر عموی مرحوم لیل دورک و به راه انداختن یک گوشت گاو آنلاین ، هم زد. دورکیو در حال کار بر روی موسیقی بوده و با پرونده قریب الوقوع خود در آستانه پایین قرار دادن کارها ، -news.117201.html “target =” _ blank “rel =” nofollow “> او قول داد که منتشر کند موسیقی جدید در همان روز که 6ix9ine TattleTales را تحویل داد .

ممکن است آلبوم کاملی دریافت نکرده باشیم ، اما لیل دورک با به اشتراک گذاشتن تک آهنگ جدید خود “The Voice” به همراه یک موزیک ویدیو هواداران خود را درست عمل کرد. در پیست ، دورک به چند تصمیمی که گرفته و نحوه نگهداری خدمه اش در خیابان ها تأمل می کند. شما می شنوید که رپ 27 ساله در حالی که پول در می آورد و از کسانی که مراقبت می کند مراقبت می کند ، در تلاش برای ماندن در بالای آب تلاش کرده است. “صدای” توسط لیل دورک را پخش جریانی کنید و نظر خود را به ما اطلاع دهید.

متن ترانه های قابل نقلق

چگونه آن پول باعث من شد
من حال و هوای او را گرفتم و آنها دیوانه به نظر می رسیدند
پول کم شد ، زندانیان نمی توانند رأی دهند ، درست است؟ * درست نمی شود song.1988486.html “> shrtco.deulvis.nettny.imclck.ruv.htv.gdis.gdtinyurl.commakhlasu.nubitlycutt.ly

مطالب جالب  Pusha T ادامه می دهد که او بهتر از هر زمان دیگری است ، "بزرگواری" را پیش از
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *