Lil Baby با عقب نشینی به “حالت آلبوم”

درخواست های ویژگی را تعطیل می کند

هنرمندانی که هنوز ویژگی های Lil Baby خود را تأمین نکرده اند ، خوش شانس نیستند. ستاره کنترل کیفیت در حال حاضر یکی از نیروهای پیشرو در بازی رپ است و به نظر نمی رسد به این زودی شتاب حرکت او کند شود. در هر نوبت ، دشوار است که چیزی در مورد Lil Baby مشاهده یا شنیده شود ، اما خواننده رپ جورجیایی در شرف عقب نشینی است تا خود را برای یک پروژه دیگر آماده کند. نزدیک اواخر سال ، Baby آلبوم My Turn را به ما هدیه داد که در بالای جدول حضور داشت. این خواننده رپ اخیراً توییت کرده است که برای “حالت آلبوم” قفل شده است بنابراین باید چند تغییر ایجاد کند.

 Lil Baby، نوبت من، حالت آلبوم، ویژگی ها، Giveaway
Alberto E. Rodriguez / کارمندان / گتی ایماژ < / h6>

وی با یک علامت صلح دو انگشتی در توییت خود نوشت: “این سرگرم کننده بود در حالی که دیگر ویژگی های Lil Baby #albummode وجود نداشت.” این ویژگی ها انباشته شده اند زیرا او اخیراً با دیویدو در “خیلی دیوانه” ظاهر شده است ، T.I. در “بخشش” ، FRVRFRIDAY در “خرید پنجره” ، Noodah05 در “کودک وحشی” و مونیکا در “سنگرها”.

علاوه بر آماده سازی برای آلبوم بعدی خود ، Lil Baby همچنین اعلام کرد که قصد دارد هدیه برای طرفداران. “من هر ماه به مدت 4 ماه یک کوروت 2020 c8 را قرعه کشی می کنم !! برای ورود 30 روز فرصت دارید …. از 25 نوامبر.” هزاران نفر به حساب توییتر او هجوم آورده اند ، بنابراین اگر می خواهید بخشی از این اقدام را انجام دهید ، حتماً او را مورد حمله قرار دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>