از Lil کودک به نظر می رسد مانند یک دلال محبت برای ’70 مضمون حزب صحنه و لباس با GF Jayda Cheaves

عنصر

خوشبختانه زوج های عاشق نمی توانند صبر کنند تا لباس های متناسب بپوشند یا عکس هایی از سبک های هماهنگ خود ارسال کنند. دنیا از قبل می داند کودک Lil و مادر پسر کوچک او ، Jayda Cheaves ، نمی توانند از یکدیگر سیر شوند. آنها تصاویری از خود در کلوپ های شبانه ، تعطیلات و فقط لذت بردن از معاشرت یکدیگر را به اشتراک می گذارند. رپ تمام تلاش خود را می کند تا به خانم اصلی خود نشان دهد که او شماره یک وی است ، از جمله لباس پوشیدن برای آنچه که مطمئن هستیم یک مهمانی خشن با مضمون دهه 1970 بوده است.

جیدا عکس خود را در کنار دوست پسر خود قرار داد . وی در زیرنویس با زبان ایموجی نوشت: “مهمانی دهه 70 اما آن را مد کن”. او یک تاپ سفید و دکمه دار و شلوار پولک دار به پا داشت در حالی که لیل بیبی دارای رنگ بنفش بود که به نظر می رسید از یک دلال محبت Boondocks به نام Slickback وام گرفته شده است. رپر استایل “و پروفایل” بود و به محض ورود این عکس به اینترنت ، شما می دانید که طرفداران با شوخی شوخی می کردند.

با هالووین در گوشه ای ، همه باید خود را آماده کنیم از بهترین هنرمندان مورد علاقه ما با بهترین لباسهایشان. در ضمن ، نظر شما درباره ظاهر دهه 70 کودک را با ما در میان بگذارید و چند عکس العمل زیر را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>