لئونارد Fournette منتشر شده توسط پلنگ

عنصر

پشتی های در حال اجرا در NFL بسیار سخت است. موقعیتی که کم ارزش شده است و بیشتر بازیکنان در آن موقعیت در دو فصل اول لیگ خود به صدرنشینی مشاغل خود می پردازند. این واقعیت سختی است که منجر به اختلافات زیادی در قرارداد و ناامیدی زیادی در بین بازیکنان در آن پست شده است. یکی از پشتیبانانی که خیلی خوب این را می داند ، لئونارد فورنت است که امروز توسط Jacksonville Jaguars آزاد شد.

فورنت چهارمین انتخاب کلی در پیش نویس سال 2017 بود و قبل از آن سه سال با جگوارها بود به این تصمیم به گفته آدام شفر از ESPN ، جاگوارها ماه ها تلاش می کردند که تجارت Fournette را انجام دهند گرچه آنها نتوانستند کاری انجام دهند. همانطور که سرمربی داگ مارون گفت ، آنها حتی نمی توانند یک تورنمنت انتخابی Fournette در اواخر دور بدست آورند که مطمئناً با بازار فعلی صحبت می کند. به دنبال یک تیم جدید برای تماس با خانه باشید. ستاره سابق جگوارس هنوز جوان است ، به این معنی که مطمئناً تیم هایی در آنجا حضور دارند که خدمات وی را در نظر می گیرند.

برای به روزرسانی این داستان با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم شد که آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>