رفتن به نوشته‌ها

لبرون جیمز که چرا لیکرز از دست رفته در بازی 1

عنصر

دیروز لبرون جیمز و لس آنجلس لیکرز در حالی که در بازی شماره 1 مسابقه دور دوم کنفرانس غربی خود به مصاف راکت های هوستون رفتند ، مشکلات زیادی داشتند. در حالی که لیکرزها در این سری تا حدودی مورد علاقه هستند ، Rockets هنوز تیم سختی برای شکست است و لیکرز خیلی زود متوجه شد که با اختلاف 15 امتیاز از دست داد. جیمز هاردن خودش یک بازی عالی داشت و پی جی تاکر در مقابل آنتونی دیویس دفاع بهتری انجام داد سپس همه فکر کردند.

بعد از بازی ، رسانه ها از لبرون در مورد عملکرد راکت ها و اینکه چه چیزی آنها را به تیم خاصی تبدیل می کند س wasال کردند . همانطور که لبرون توضیح داد ، موشک ها سرعت زیادی را تحمل می کنند که دفاع آنها را بسیار سخت می کند. لبرون همچنین ادعا کرد که موشک ها مانند رم های 2000 St-Louis است.

“سرعت. آنها با سرعت زیادی هجومی و دفاعی بازی می کنند. شما می توانید آن را روی فیلم تماشا کنید اما ما امشب به سرعت آنها احساس کردیم و باید برای بازی 2 کاملاً از این مسئله آگاه باشیم. ” و مجبور به بازی کردن خوشبختانه برای آنها ، این موقعیتی است که قبلاً بر آن غلبه کرده اند زیرا همان سناریو در دور اول مقابل پورتلند اتفاق افتاده است.

مطالب جالب  نوجوان دب Antney حذف از صفحه اصلی را نشان می دهد پس از فیلم دختر مورد آزار قرار توسط پدر و مادر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *