لبرون جیمز دیدار با تریستان تامپسون

را آشکار کرد

لبرون جیمز در طول زندگی حرفه ای خود نام مستعار متعددی بوده است. شاید خنده دارترین دسته LeGM باشد. البته ، این اشاره به این واقعیت است که بسیاری از هواداران احساس می کنند جیمز از نظر تیم هایی که در آنها بازی می کند ، رشته ها را کشیده است. لبرون ثابت کرده است که یک استخدام کننده عالی است ، به ویژه هنگامی که صحبت از همکاری وی با ریچ پل ، به نام Klutch Sports می شود. به عنوان مثال ، شش بازیکن در لس آنجلس لیکرز امسال توسط کلاچ نماینده داشتند ، که فقط برای نشان دادن قدرت او است.

دیروز لبرون در مورد شرکت کنندگان در Klutch Sports فرصتی پیدا کرد تا با یکی از آنها نوشیدنی بخورد. البته ، ما در مورد Tristan Thompson همیشه جالب صحبت می کنیم ، که قبلا با لبران جیمز در کلیولند کاوالیرز بازی می کرد. شب گذشته حتی لبران به توییتر رفت و در آنجا فاش کرد که دو نفر از نو دوستی خود را آغاز کرده اند. یک بازیکن آزاد است و به فصل آینده می رود. با وجود کاوالیرز در میان آنچه باید ثابت شود یک بازسازی دشوار است ، این شانس وجود دارد که تامپسون بخواهد از بین برود و فرصت های پیروزی کم شود.

لیکرها تصمیمات بزرگی در خارج از فصل دارند ، و تامپسون مطمئناً بازیکنی است که می تواند به عمق خود بیفزاید. در حال حاضر ، باید دید که لیکرز در حالی که به دنبال استفاده مجدد از لیست خود هستند ، چه چیزهایی ذخیره کرده اند.

برای بروزرسانی از دنیای ورزش ، آن را در HNHH قفل نگه دارید. p> تریستان تامپسون

تصاویر السا / گتی ایماژ معرفی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>