رفتن به نوشته‌ها

لبرون جیمز گزارش دیگران ناراحت برای Blindsiding بازیکنان

عنصر

لبرون جیمز فقط چند روز پیش در خط مقدم اعتصاب NBA بود زیرا گزارش شده است که او ، لس آنجلس لیکرز و کلیپرز همه تصمیم گرفت برای پایان دادن به فصل رأی بدهد . بعد از یک شب استراحت ، هر سه حزب نظر خود را تغییر دادند و اکنون ، فصل به صورت عادی ادامه خواهد یافت. کریس هاینس از یاهو! این حماسه در تاریخ NBA به خوبی ثبت شده است. اسپرت قطعه ای را منتشر کرد که بینش جدی در مورد سقوط دیدار بازیکنان NBA نشان داد.

طبق گفته هاینز ، لبران و دیگران از تصمیم جورج هیل و باکس ناراحت شدند زیرا تصمیمشان برای تحریم بازی پلی آف خود را گرفت. به عنوان دروازه بان بازیکنان دیگر. باكس هيچ هشداري در رابطه با آنچه كه قصد داشتند انجام دهد ، نداد. در حقیقت ، لبرون پرسید که هدف نهایی این همه چیست ، که منجر به بحث و در نهایت تصمیم وی برای خروج از جلسه شد.

در مورد هایینز:

< منابع گفتند: "لبرون جیمز یکی از بازیکنانی بود که باک ها نیز در این اوضاع دچار مشکل شده بودند. به نظر او و بسیاری دیگر آنها را در موقعیتی بدون برد قرار داد.

ناامیدی وی از منابع گفتند: “هیل و باکس” به این دلیل بود که بازیکنان برنامه عملی برای بازگشت بازیکنان به بازی را نداشتند. منابع گفتند که طرز فکر جیمز این است که اگر آنها از بازی امتناع می ورزند ، پس پایان بازی چیست و چه چیزی مطالبات باید برای ادامه برآورده شوند؟ ” sm “data-reagid =” 34 “> حتی اودونیس هاسم هم هیل و باکس را صدا زد اما در نهایت همه حل شد و از روز شنبه شروع می شود که NBA دوباره برگشته است.

مطالب جالب  سین سانتانا ادعا می کند جو بودن او را در تماس تلفنی ادعا شده فاش شده
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *