له برون جیمز و Giannis انتخاب برای 2019-2020 های NBA تیم نخست

عنصر

NBA روز چهارشنبه تیم All-NBA 2019-2020 را با هدایت تیم اصلی لبران جیمز و جیانیس آنتتوکونمپو اعلام کرد ، این تصمیم به اتفاق آرا هیئت مدیره اعلام شد. آنتونی دیوید ، جیمز هاردن و لوکا دونچیچ نیز به عنوان تیم اصلی انتخاب شدند. جیمز در کارنامه خود موفق شد و با شانزدهمین انتخاب خود در NBA All-NBA رکورد جدیدی را در NBA ثبت کرد – سیزده انتخاب برای تیم اول ، یک رکورد از خود به همراه دو امتیاز برای تیم دوم و یک بار برای تیم سوم.

هیئت تیم NBA در همه 100 رأی گیری با 500 امتیاز جیانیس و لبرون جیمز را برای تیم اول انتخاب کرد. این چهارمین بار انتخاب شدن جیانیس برای تیم All-NBA و بار دوم برای اولین بار است.

تیم دوم تیم All-NBA 2019-2020 شامل کلیپرز کاوی لئونارد ، رپتورز پاسکال سیاکام ، Portland Trailer Blazers Damian Lillard ، OKC’s Chris Paul ، و Denver’s Nikola JokiÄ. جیسون تاتوم ، رودی گوبرت ، راسل وستبروک ، بن سیمونز و جیمی باتلر برای تیم سوم All-NBA انتخاب شدند.

برای تعدادی از بازیکنان ، این اولین باری است که برای آنها انتخاب می شود تیم All-NBA. دونچیچ ، سیاکام ، تاتوم و سیمونز اولین بازی خود را در تیم All-NBA انجام می دهند. دونچیچ اکنون در کنار کوین دورانت ، دانکن ، جیمز ، ریک باری و مکس زاسلوفسکی عضوی از افراد نخبه است که به عنوان تیم اول NBA زیر 21 سال انتخاب می شود.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>