رفتن به نوشته‌ها

لبرون جیمز آکورد دارد جدید نایک لبرون 17 PE

عنصر

در طول سلطنت مایکل جوردن در NBA ، او پادشاه کفش کتانی بود. خط اردن او با نایک همیشه بحث لیگ بود و هواداران همیشه سعی می کردند که رنگ جدیدی به دست بیاورند. از بسیاری جهات ، جوردن به بخشی عظیم از فرهنگ پاپ تبدیل شد و حتی اگر بسکتبال را دوست ندارید ، احتمالاً می دانید که جوردن چیست. وقتی MJ بازنشسته شد ، NBA به کسی احتیاج داشت که مانتو کفش ورزشی را حفظ کند و این نقش به لبرون جیمز رسید. گرچه او کفش های ورزشی خود را به پدیده های فرهنگی تبدیل نکرده است ، اما مطمئناً مدل های بسیار خوبی تولید کرده است.

یکی از این کفش ها نایک لبرون 17 است که در انتهای سال 2019 منتشر شد. کفش در طول فصل و پلی آف. امشب ، لبرون از فرصت استفاده کرد و از PE کاملاً جدیدی از LeBron 17 رونمایی کرد زیرا تیمش در بازی 4 سری دوم دور خود از Houston Rockets استفاده می کند. همانطور که از عکس زیر می بینید ، کفش دارای رنگ بنفش و طلایی است که لیکرز به آن احساس می کند ، اگرچه مقداری قرمز برای ترکیب ادویه به این ترکیب ریخته شده است.

البته ، از آنجا که این یک PE است ، انتظار ندارید به زودی این موارد را در بازار مشاهده کنید. در غیر این صورت ، جذابیت کاملاً از بین می رود. در هر صورت، این قطعا یک جفت منحصر به فرد.

مطالب جالب  استفان اسمیت تشبیه پل جورج برای دوایت هاوارد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *