لبرون جیمز آکورد دارد جدید نایک لبرون 17 PE

عنصر

در طول سلطنت مایکل جوردن در NBA ، او پادشاه کفش کتانی بود. خط اردن او با نایک همیشه بحث لیگ بود و هواداران همیشه سعی می کردند که رنگ جدیدی به دست بیاورند. از بسیاری جهات ، جوردن به بخشی عظیم از فرهنگ پاپ تبدیل شد و حتی اگر بسکتبال را دوست ندارید ، احتمالاً می دانید که جوردن چیست. وقتی MJ بازنشسته شد ، NBA به کسی احتیاج داشت که مانتو کفش ورزشی را حفظ کند و این نقش به لبرون جیمز رسید. گرچه او کفش های ورزشی خود را به پدیده های فرهنگی تبدیل نکرده است ، اما مطمئناً مدل های بسیار خوبی تولید کرده است.

یکی از این کفش ها نایک لبرون 17 است که در انتهای سال 2019 منتشر شد. کفش در طول فصل و پلی آف. امشب ، لبرون از فرصت استفاده کرد و از PE کاملاً جدیدی از LeBron 17 رونمایی کرد زیرا تیمش در بازی 4 سری دوم دور خود از Houston Rockets استفاده می کند. همانطور که از عکس زیر می بینید ، کفش دارای رنگ بنفش و طلایی است که لیکرز به آن احساس می کند ، اگرچه مقداری قرمز برای ترکیب ادویه به این ترکیب ریخته شده است.

البته ، از آنجا که این یک PE است ، انتظار ندارید به زودی این موارد را در بازار مشاهده کنید. در غیر این صورت ، جذابیت کاملاً از بین می رود. در هر صورت، این قطعا یک جفت منحصر به فرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>