رفتن به نوشته‌ها

لبرون جیمز در مورد اینکه چقدر حرکت چرخشی او خوب است نظر می دهد

لبران جیمز و لس آنجلس لیکرز در این فصل بسیار جذاب بوده اند و درک دلیل آن آسان است. با توجه به اینکه بازیکنان فوق ستاره مانند لبرون و آنتونی دیویس همزمان با یکدیگر کار می کنند ، این لیست لیکرز توانسته است به بالای کنفرانس غربی صعود کند ، جایی که یک بازی دور از ورود به فینال کنفرانس است. یک قهرمانی در دسترس است و اگر آنها بخواهند جلال را بدست آورند ، بازیکنانی مانند لبرون باید در بهترین حالت خود باشند.

تاکنون ، این واقعیت ثابت شده است و علیرغم حضور در هفدهمین دوره حضورش ، لبرون همچنان به گسترش مهارت های خود ادامه می دهد. به طور خاص ، او به یک حرکت چرخشی اعتماد کرده است که کاملاً برای او کار کرده است. لبرون هنگام صحبت با ESPN ، به طور دقیق دلیل عملکرد این چرخش را توضیح داد.

 LeBron James

Michael Reaves / Getty Images

” من هیچ ایده ایده ای ندارم “، لبرون گفت . “من کاملا صادقانه می گویم من نمی دانم چه زمانی این امر به یک قسمت بزرگ از مرحله نیمه انتقال من تبدیل شده است. این حرکت بسیار موثری به دلیل اندازه و سرعت من است. [اکثریت] اوقات ، موفق است. من چندین بار در این مورد ناموفق بوده ام ، جایی که بچه ها بلوک گرفته اند یا من به اندازه کافی با بدن تماس نداشته ام و آنها توانسته اند کمی بیشتر آن را به چالش بکشند. اما … این یک شات بسیار موفق برای من است. بسیار متعادل. “

مطالب جالب  AD & ویز خلیفه مطلع تا خوب در "02:00"

شاید امشب شاهد بیشتر این حرکت باشیم ، زیرا لبرون و لیکرز به دنبال حذف هیوستون راکتز از مرحله پلی آف هستند.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *