رفتن به نوشته‌ها

لبرون جیمز مبارزه توسط پاداش LA شهرستان کلانتر مطابقت پلیس تیراندازی

عنصر

در آخر هفته ، دو معاون کلانتر لس آنجلسی در حالی که پلیس آن را حمله ای بی دلیل می خواند ، مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. گزارش شده است که نمایندگان در داخل خودروی گشتی خود در ایستگاه راه آهن مترو در کامپتون نشسته بودند که مردی به سمت ماشین رفت و قبل از پیاده شدن شلیک کرد. فیلم های نظارتی این حادثه را ضبط کرده و اکنون مقامات برای اطلاعات منجر به دستگیری مظنون ناشناخته 175K دلار پاداش پیشنهاد داده اند. الکس ویلانوئوا ، کلانتر LA County ، به دلیل اظهار نظرهای قبلی خود در مورد تیراندازی با افسران ، لبرون جیمز را به چالش کشیده است تا با این پاداش مطابقت داشته باشد. (14 سپتامبر) طی یک مصاحبه. “من می خواهم شما آن را مطابقت دهید و پاداش آن را دو برابر کنید زیرا من می دانم که شما به اجرای قانون اهمیت می دهید … شما اظهارات بسیار جالبی در مورد روابط نژادی و تیراندازی های افسران و تأثیر آن بر جامعه آفریقایی-آمریکایی بیان کردید و من قدردانی می کنیم ، اما به همین ترتیب ، باید درک کنیم که احترام به زندگی در حرفه ها ، نژادها ، عقاید مختلف وجود دارد و من می خواهم که لبرون جیمز را به سمت صفحه بالا ببرم و این را دو برابر کنم. “

با همه کلانتر ویلانوئوا از افراد مشهوری که از تیراندازی های اخیر درگیر افسران حمایت کرده و صریحاً صحبت کرده اند ، هیچ کس دیگری را برای افزودن پاداش پولی به چالش نمی کشد. طرفداران Blue Lives Matter با هجوم به شبکه های اجتماعی خواستار اقدام لبرون و پاسخگویی به تماس ویلانوا هستند.

مطالب جالب  مایکل راپاپورت به دلیل توصیه به جان بویگا برای "سپاسگزار" بودن برای نقش "جنگ ستارگان" انتقاد کرد

در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی بلافاصله پس از تیراندازی ، کلانتر ویلانووا در مورد قربانیان صحبت کرد. “یکی مادر یک پسر 6 ساله است. شوهرش اینجا با آنهاست. دیگری یکی 24 ساله است و پدر و مادر اینجا هستند ، دوست دختر اینجا است. هر دو از کلاس 437 خارج هستند. “کلانتر الکس ویلانوئوا گفت که این دو معاون فقط 14 ماه پیش فارغ التحصیل شده اند.

[از طریق] [از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *