لبران جیمز شانزدهمین زادروز برانی

را جشن می گیرد

امروز یک روز مهم برای لبران جیمز است.

ستاره لس آنجلس لیکرز این فرصت را دارد تا تیمش 3-1 برابر میامی هیت در فینال NBA به برتری برسد . در کنار آنتونی دیویس و سایر اعضای لیست ، فشار زیادی به برون وارد خواهد شد تا لیکرز را یک قدم به حلقه قهرمانی نزدیک کند.

روز نیز به دلیل دیگری معنی دار است. لبرون تولد پسرش را جشن می گیرد!

با رفتن به اینستاگرام ، لبرون با آرزوی تولد شانزدهم تولد برونی جیمز جونیور ، برخی از لحظات مورد علاقه خود را با پسرش به اشتراک گذاشت.

“16 بچه مبارک” !!!!! ، “با هیجان لبرون نوشت. “1 نوع و من در زندگی امیدوار کننده جوان شما تاکنون هر ثانیه از وجود شما را دوست داشته ام! شما بچه خاصی هستید (همیشه این را بدانید)! رشد خود را ادامه دهید و نسل خود را به اوج برسانید شاید شما این کار را نکردید حتی فکر می کنید این امکان وجود دارد زیرا شما بچه ها به همین سادگی خاص هستید !! ”

“وی متشکرم که به من اجازه دادی من الهام بخش ، رهبر ، شنونده ، واسطه و همچنین موارد دیگر باشم ، اما مهمتر از همه اینکه پدرت باشم.” “بچه شما را دوست دارم تا زمانی که چرخها بیفتد و وقتی ما آنها را سوار ماشین می کنیم و به مقصد می رسانیم! از روز خود ، از وجود خود ، از زندگی خود لذت ببرید !!”

جو رابینز / گتی ایماژ

فکر می کنید ما هرگز شاهد حضور تیم LeBron و Bronny در دادگاه NBA خواهیم بود؟ /1602018186_f1673c370b9ff5a9b3168223980d36f8.jpg “/>
لبرون جیمز در شانزدهمین سالگرد تولد خود برخی از تصاویر مورد علاقه خود را با پسرش برونی به اشتراک می گذارد.
https://www.hotnewhiphop.com/lebron-james-celebrates-bronnys-16th- birthday-news.119166.html

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>