رفتن به نوشته‌ها

پسر ها Kross لورن لندن و Nipsey از Hussle تبدیل می شود 4، بازیگر نقش مکمل زن قلم بزرگداشت

عنصر

ماه آگوست برای طرفداران Nispey Hussle به عنوان پانزدهم تولد رپ فقیر است. هفته ها پیش ، میلیون ها نفر در سراسر جهان سالگرد تولد 35 سالگی محله نیپ را گرامی داشتند ، زیرا بسیاری همچنان منتظر اخبار بیشتری درباره دادگاه اریک هولدر ، مرد ادعا می شود مسئول است برای مرگ رپ.

لورن لندن همچنان از میراث نیپسی به عنوان عشق ، شریک دیرینه و مادرش برای فرزندشان ، کروس اصغدوم حمایت می کند. این بازیگر برای ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به دیگران ، و همچنین به اشتراک گذاشتن لحظات معنادار خانوادگی با جهان. روز دوشنبه (31 آگوست) ، لورن یک عکس شایان ستایش از کروس چهار ساله در جشن تولدش به اشتراک گذاشت و یک نگاه به او انجام دهید و می دانید که گودی های خود را از کجا آورده است.

“کوچک من” لورن لندن در زیرنویس پست خود نوشت: شاهزاده. پسر ارمیاس. “تو عشق هستی. اوج خواهی گرفت. من افتخار می کنم که مامان تو باشم. خوشحالترین تولد Kross The Boss. 💙✨.” برای تولد نیپسی ، لورن ادای احترامی مشابه کرد . “پادشاه ارمیاس. بهترین دوست. شعله دوقلو. بزرگترین معلم. رگ قوی زیبا. غول روحانی که زمین را پیمود.” دلم برایت تنگ می شود “هرگز به اندازه کافی برای خلا for موجود در روح من عمیق نخواهد بود. با این حال ، من می دانم که تو با من راه می روی – همیشه هنوز. ” پست او را برای كروس كوچك در زیر بررسی كنید.

مطالب جالب  کاوی لئونارد فرصتی برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ها دارد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *