رفتن به نوشته‌ها

KXNG Crooked انعکاس وحشیانه ترین توطئه های رپ

هنگامی که صحبت از بحث هیپ هاپ در میان می شود ، تعداد کمی از آنها مانند افسانه West Coast و فارغ التحصیلان کشتارگاه KXNG Crooked زمینه را پوشانده اند. کروک در زمان خرابی خود از استودیو ، صفحه توئیتر خود را با موفقیت به سکویی اختصاص داده است که به تعامل طرفداران و بحث های قابل تأمل درباره موضوع همه چیز هیپ هاپ اختصاص دارد. کروک پس از بیان اینکه سالگرد 11 سپتامبر باعث تأمل در نظریه های توطئه شد ، زمینه را برای هواداران باز کرد تا جدول زمانی خود را با موارد دلخواه خود از دنیای رپ پر کنند ، و بیش از چند سنگ قیمتی دوباره ظاهر شد.

موری فیلیپس / BET / گتی ایماژ

با شروع یک مورد قدیمی ، کروک تعجب می کند که آیا تئوری “2Pac زنده است” تاج را به عنوان محبوب ترین توطئه هیپ هاپ حفظ می کند؟ چندی نگذشته بود که وی لیستی از بهترین بازدیدها را پیدا کرد و در این روند نظریه پردازی های عجیب و غریبی را ایجاد کرد. “با توجه به توطئه های رپ .. جی در Illuminati است” ، او شروع می کند و همه چیز را با یک کلاسیک مدرن شروع می کند – اگرچه بیایید صادق باشیم ، توطئه های Illuminati به سختی منحصر به Man Jigga است. “Em OD’d years ago و اکنون ما شاهد یک کلون بوده ایم. Pac مرگ او را جعل کرده است. میوه شور Erykah Badu باعث می شود رپرها خودشان را پیدا کنند .. Rakim Summertime را برای ویل اسمیت نوشت .. Suge ویروس ایدز را به Eazy تزریق کرد .. “

هنگامی که یک طرفدار در مورد راکیم بیشتر تحقیق می کند ، کروک اعتراف می کند که بسیاری به اصالت آن اطمینان داشتند. کروک می گوید: “همه ما سالها به آن اعتقاد داشتیم تا اینکه گفت او لول نمی کند.” “این جریان با الهام گرفتن از خدا الهام گرفته شده است و من برای آنها مهم نیست که آنها چه می گویند!” توییتهای او را در زیر ببینید ، و با توطئه های هیپ هاپ مورد علاقه خود را در نظرات زیر صدا کنید.

مطالب جالب  انتقام توکیو ارائه جدید EP "از 7ven"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *