KXNG کج، امینم، و خانواده Bvsiness اتصال در “داغ سس”

عنصر

هفته گذشته ، KXNG کروک با پرچم ، یک EP 9 قطعه ای که موقعیت او را به عنوان یکی از غنیمت ترین بازی های این بازی بیشتر تقویت کرد ، وارد میدان شد. پشت سر هم صدای جدیدی از دسته Family Bvsiness وی تولید شد که توسط شخص دیگری به جز خود امینم تولید نمی شد و برای اولین بار در یک دقیقه به کیف ساخت ضرب و شتم خود بازگشت. و با اثبات اینکه “Liquor Store Church” فوراً مورد علاقه هواداران قرار می گیرد ، از آن زمان KXNG Crooked تلاش کرده تا تصاویر جدیدی را برای “Hot Sauce” ارائه دهد ، که بار دیگر Eminem را در نوک تولید نشان می دهد. با توجه به اینکه او تازه به نمایش کلیپ جدید می پردازد ، مناسب است که آهنگ امروز را در صفحه ما برجسته کنید.

با انتخاب صدایی مینیمال و مبهم تر از این ، امینم یک پایه ساده اما موثر برای KXNG Crook و Family Bvsiness برای کار کردن. کروک ، دبو ، جولیوس ، دایس و کنی به جای جلوگیری از این مناسبت ، آن را با هشت میله نگه داشته و به عنوان یک موجود هماهنگ بر روی سینتی سایزرهای تحریف شده اسلیم کار می کنند. اگر از آخرین نمایش کلیک با Em در ضرب آهنگ لذت بردید – او در ماه ژوئن نیز با عنوان “رد کرد این تبلیغ” را لخت کرد – مطمئن باشید که همین حالا تصاویر جدید “سس تند” را بررسی کنید.

متن های متنوع

پیشوای محله یهودی نشین ، من مانند Master-P هستم ، هو – هر چند من گتو هستم ، کیسه داغ Cheetos
خروس قرمز ، این کلید مهم است
نیمی از جهان Tapatío من را می خواهند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>