کداک سیاه، حزب محافظه کار Lanez، و Jackboy اتصال در “اسپانیا”

عنصر

کداک بلک با اولین پروژه خود در یک دقیقه ، بیل اسرائیل که نیمه شب گذشته منتشر شد ، آلبوم Dying To Live 2018 خود را رسما پیگیری کرد. در حالی که واکنش های اولیه عمدتا مثبت بوده است ، اما بسیاری کنجکاو شدند ببینند همکاری قبلی او با توری لانز به طور کامل چگونه به نظر می رسد. منصفانه است که بگوییم تصویر Tory در طی چند ماه گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، گرچه بسیاری از طرفداران او تصمیم گرفته اند که بی وقفه وفادار بمانند. در حال حاضر ، این هنرمند کانادایی با یک خواننده رپ دیگر که کاملاً جنجال برانگیز است و مشکلات قانونی دارد ، پیوسته است – اما شیمی آنها چگونه بر روی موم کار می کند؟

پاسخ در “اسپانیا” نهفته است ، آهنگ جدیدی که نشان می دهد کداک بلک ، توری لانز و جک بوی با یک ساز و کار نرم افزاری uptempo به هم پیوستند. در خارج از بالا ، کداک تصمیم دارد که زایمان خود را عقب بکشد ، در حالی که تهدیدات خود را از بین می برد ، جریان او را ساده می کند. جک بوی انرژی کداک را با جریان مشابهی مطابقت می دهد ، و گرچه ممکن است برخی از افراد امیدوار به تحویل سریعتر آزار دهند ، اما به شور و نشاط پیوست کمک می کند. با این وجود Tory هرگز در کاهش سرعت کار نبوده و کارها را با عملکردی ماهرانه بسته می کند. او گفت: “سگ ماده ، من دیر با تیراندازها بیرون هستم.” “اگر من به زندان افتادم و در حال گسترش هستم ، رشته فرنگی شما را می گیرم.”

اکنون “اسپانیا” را ببینید و با بررسی بیل اسرائیل ، عشق کداک را نشان دهید ، اولین آزادی وی پس از محکومیت به چهل و شش ماه زندان در نوامبر گذشته.

متن های متنوع

من سوار بر لجن ، چهار در ، مولسان آبی هستم – نمی خواهم با تو لوب کن bobo
من بازیکنی هستم که او می داند من بازی را اجرا می کنم
او عاشق جمبو من است ، من باید عامیانه صحبت کنم
Poppin ‘ریتم ، عاشق لهجه من است – و من ‘M میکشن میمیرن راجع این الماس بر گردن من

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>