Kodak Black آماده است تا “Bill Isreal”

را رها کند

Kodak Black ممکن است در حال حاضر در زندان در حال گذراندن دوران زندان باشد ، اما این به این معنی نیست که او قادر به تحریک برخی از جنبش ها نیست. در حقیقت ، رپر زندانی در آستانه تحویل آلبوم جدید خود به نام Bill Israel است ، اولین انتشار عمده وی از سال 2018 Dying To Live ، پروژه ای که قرار است در 11 نوامبر وارد شود. این پروژه با داشتن یازده قطعه و حضور مهمان از Tory Lanez ، Gucci Mane ، Lil Yachty ، Jackboy و CBE ، شامل تولیداتی از Taz Taylor ، Charlie Handsome ، Nick Mira ، DJ Showtime ، Earl On The Beat و … می باشد.

Kodak Black Bill Isreal

جان پارا / گتی ایماژ

قبل از ورود آلبوم ، کداک به طور مداوم در صفحه اینستاگرام خود یک مقاله مستند را همراهی می کند و آخرین قسمت آن وارد می شود دیشب. کداک با اشاره به وضعیت فعلی و خوش بینی خود برای حفظ ، می نویسد: “آلبوم بیل اسرائیل 11-11 فردا در نیمه شب ، آنها نمی توانند یک تیرانداز را برای مدت طولانی نگه دارند ، آنها نمی توانند از من محافظت کنند”.

در این لحظه مشخص نیست که آیا این آلبوم شامل مطالب منتشر نشده قبلی از قبل از زندان او خواهد بود یا اینکه او موفق به ضبط زمان استودیو و ضبط موسیقی در زمان تحمل وقت شده است. با توجه به تجربه های وی ، از جمله چندین مورد آزار دهنده از سو abuse استفاده وحشیانه زندانیان توسط نگهبانان ، هواداران مشتاق شنیدن نحوه زندگی این خواننده رپ جوان بوده اند. گرچه جریان اصلی ممکن است کداک بلک را فراموش کرده باشد ، که زمانی با “Zeze” بر نمودارها تسلط داشت ، اما طرفداران او همچنان وفادار باقی ماندند. انتظار دارید که وقتی بیل اسرائیل نیمه شب وارد می شود ، بزرگ به نظر برسند – آیا اعلام حضور می کنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>