گفته می شود که نیکس به کارملو آنتونی رونیون

علاقه مند است

قبل از شروع فصل NBA ، کسی حدس نمی زد که کارملو آنتونی امسال خیلی خوب باشد. در حالی که برای بازی در Portland Trail Blazers بازی می کرد ، Melo دوباره زنده شد زیرا او در هر دو طرف کف جوانسازی شد. برای همه افراد در لیگ کاملاً واضح بود که ملو هنوز بنزین زیادی در مخزن باقیمانده و او شایسته حضور در تیمی در فصل آینده است.

با توجه به نیویورک پست ، نیویورک نیکس و لئون رز به آنتونی علاقه مند هستند ، با این حال ، به نظر نمی رسد با توجه به نظرات اخیر ملو ، این اتفاق واقعاً رخ دهد. آنتونی شب گذشته بعد از حذف از پلی آف ، به صراحت گفت که دوست دارد به پورتلند برگردد زیرا این یک تجربه عالی بود.

 Carmelo Anthony

کوین سی کاکس / گتی تصاویر

آنتونی گفت: “من دعا می کنم این پورتلند باشد.” “راستش ، خدا را شکر در پورتلند خانه ای پیدا کردم. با سازمان راحت شدم. با بچه های تیم راحت شدم. آنها با من راحت شدند. در این مرحله از حرفه من ، فکر می کنم بهترین شرایط برای من ، بهترین شرایط باشد. “

این پاییز ، تیم ها مطمئناً با خط ملو تماس می گیرند ، بنابراین ما را برای هر گونه به روزرسانی منتظر بمانید. حتما آن ها را برای خود بیاورید.

[ از طریق ]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>