رفتن به نوشته‌ها

قاتل مایک و فرماندار جورجیا برایان كمپ با واکنش

قاتل مایك و فرماندار برایان كمپ از جورجیا صبح روز پنجشنبه در یك برنامه رادیویی آتلانتا نشستند تا با واکنش های ناشی از جلسه آنها در اوایل هفته مواجه شوند.

قاتل مایک به دلیل دیدار با سیاستمدار جنجالی در شبکه های اجتماعی کشیده شد. دیدگاههای کاملاً محافظه کارانه وی ، سابقه سرکوب رای دهندگان و وفاداری او به رئیس جمهور ترامپ حداقل چیزی نبوده است.

این دو میهمان برنامه “Word on the Street” شلی وینتر بودند ، جایی که آنها جزئیات مربوط به مشخصات جلسه آنها قاتل مایک توضیح داد که او می خواست از فرصت های بیشتر اقلیت ها برای دریافت آموزش تجارت و قرارداد کار با دولت محلی حمایت کند. کمپ افزود که این دو در مورد اقدامات مقابله ای با قاچاق انسان به طور طولانی بحث کردند ، که این مسئله به یک مشکل اساسی در منطقه مترو آتلانتا تبدیل شده است.

کوین سی کاکس / گتی ایماژ

وقتی از او س askedال شد چرا او در وهله اول با فرماندار نشست ، قاتل مایک در مورد نظر خود در مورد کمپ به عنوان یک فرد قاطع بود. “بیش از هر چیز ، من یک جنوبی هستم. من یک سیاه پوست هستم. من در یک شهر به طور سنتی دموکرات بزرگ شده ام. اما ایالت من همیشه محافظه کارانه بوده است. بنابراین من به عنوان یک مرد جنوبی ، تقریباً ارتباط برقرار کردم بلافاصله با او ، “او گفت. “سیاست و سیاست به اندازه نجابت و اصول انسانی برای من مهم نیست و به نظر می رسید که او وقتی من با او صحبت کردم یک انسان اصولی است.”

مطالب جالب  قطرات Zaytoven "Pack Just Landed Vol. 2" Ft. رئیس Keef، Yo Gotti به، G Herbo، Boosie به BADAZZ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *