کلویی کارداشیان می Teases تریستان تامپسون درباره خیانت در “KUWTK”

عنصر

وضعیت روابط آنها به عنوان یک معما باقی مانده است زیرا شایعاتی مبنی بر پیوند مجدد خلوع کارداشیان و تریستان تامپسون وجود دارد. با این حال ، خلوئه اغلب اظهار می دارد که این زوج فقط دوستان خوبی هستند که اتفاقاً در والدین مشترک بسیار عالی عمل می کنند – نظراتی که به نظر می رسد گزارش هایی مبنی بر اینکه آنها عاشقانه خود را از سر گرفته اند ، رد می کنند. در پی رسوایی جوردین وودز که خدمه کارداشیان-جنر و دوست صمیمی خواهر کایلی را جدا کرد ، اوضاع برای این زوج تغییر شکل داد. بعد از آن بسیاری از اظهارات و یک قسمت بحث جدول سرخ ، جوردین فاش کرد که وقتی در یک مهمانی بود ، تریستان پیشرفتی بی دلیل انجام داد و او را بوسید.

جوردین وودز از حلقه اجتماعی ستاره “Keeping Up With the Kardashians” بود امپراطوری خود را ساخت بدون اینکه دوستان سابقش در کنار او باشند. خلوع و تریستان در حالی که دخترشان را درست می کنند از روابط خوبی برخوردار هستند ، اما این بدان معنا نیست که خلوعه کار سختی را در مورد خیانت های خود به تریستان سپری نکرده است.

در یک قسمت از KUWTK ، Khloé و Tristan در حالی که بالش تزئین شده خود را به او نشان می داد FaceTiming بودند. او خودش را از زیر بالش به عنوان “دوست” درآورد زیرا در آن زمان خودش قرنطینه بود و تریستان به شوخی گفت این شباهت زیادی به شخصیت تام هنکس در فیلم Cast Away دارد. خلوئه به همسر سابق خود گفت كه بالش نام او “قرنطینا” است زیرا او خندید ، سپس او با كلك گفت: “این تینا است. من می دانم که شما چقدر زنان دیگر را دوست دارید ، بنابراین … Ba-dam-bum. “

این همه ماجرا نبود. بعداً ، خلوئه یک عینک مطالعه قرار داد و تریستان گفت:” اوه ، شما شبیه دختر باهوشی هستید که قصد دارم در آزمون تقلب کنم. ” خلوئه پاسخ داد ، “خدا را شکر که گفتی ،” در یک آزمون. “تریستان به سختی هر دو سوال را انجام داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>