کوین گیتس شگفت آور همسر با عجیب و غریب جدید حیوان خانگی

عنصر

کوین گیتس همیشه یکی از هنرمندان جالب و سرگرم کننده در آنجا بوده است. هربار که او را جلوی دوربین گذاشتید ، می دانید که او می خواهد چیزی عجیب و غریب یا تیتر ارزشمند بگوید. طرز تفکر غیرمستقیم او به لحظات بسیار خنده دار منجر شده است و او هنوز لحظات ویروسی را در پیش می گیرد تا طرفداران خود را به برکت دهد. از لحاظ موسیقی ، گیتس همچنان تحت تأثیر قرار می گیرد که ترانه سرایی او با تک تک پروژه های جدید بهبود یافته است.

این روزها ، با این حال ، گیتس در خانه برای فرار از ویروس در حالی که با همسرش نیز در پاتوق بود ، در خانه بوده است. به تازگی ، گیتس تصمیم گرفت کاری را برای ملکه خود انجام دهد زیرا یک حیوان خانگی جدید را خریداری کرد. نه ، او گربه یا سگ نگرفت. او حتی ماهی یا ممکن است نوعی مارمولک به دست نیاورد. در عوض ، گیتس بیرون رفت و یک بز بچه را برای او خریداری کرد.

به طور کلی بزهای بچه گانه و بز معمولاً به عنوان حیوانات انبار یا حتی گاهی حیوانات باغ وحش در حال حیوان خانگی هستند ، بنابراین تصور می کنیم داشتن یکی از آنها می تواند به برخی از مشکلات منجر شود بعداً پایین خط. نمی توان آنها را دقیقاً به همان شیوه سگ نگهداری کرد ، بنابراین جالب خواهد بود که آیا بز در خانه گیتس دوام دارد یا خیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>