همگام شدن با كانیه: جدول زمانی از سپتامبر Twitter Antics

spany> كانیه وست در حال جنگ با نژادپرستی ، تروریسم و ​​تازه اضافه شده به لیست: صنعت موسیقی است. مدت زیادی است که شناخته شده است که کانیه وست از حساب کاربری غیرقابل پیش بینی خود در توییتر برای اظهارنظرهای صریح ، پرطمطراق و اغلب کاهش دهنده استفاده می کند ، اما در هفته های اخیر روند جنجال وی به بالاترین سطح خود رسیده است. هیاهوی اخیر رپ 43 ساله در توییتر هر منحنی غیرمنتظره ای را تصور می کند که میلیون ها نفر با ترس / اضطراب / حیرت انگیز در حال تماشای آن هستند.

حداقل یک سواری عجیب و غریب بوده است و ما تاکنون خلاصه ای از سو explo استفاده های ماهانه رپ در ماه توییتر را جمع آوری کرده ایم. اگر در پیگیری مشکل داشته اید ، جدول زمانی Kanye September Antics است.


Kanye West مشهورترین پردرآمد مرد در جهان (3 سپتامبر)

kanye west forbes twitter

برد بارکت / گتی ایماژ

ماه افتتاح شد با Kanye در صدر لیست پردرآمدترین مردان فوربس قرار دارد ، با رپ Jesus Is King که درآمد کسب کرده است طی سال گذشته 170 میلیون دلار عظیم. وست در توییتر با تکان دادن نقطه عطف ، نوشت: “این یک شروع خوب است” ، به 31 میلیون دنبال کننده خود نوشت.


كانیه از فوربس “نژادپرست دیوانه” نام می برد و می گوید كه آنها برتری طلبان سفیدپوست مورد علاقه او هستند (9 سپتامبر)

روزها پس از آنكه فوربس كانی را پردرآمدترین كرد مشهور مرد ، آنها مقاله ای نه چندان مهربانانه با عنوان “تحریک دوم: آیا جامعه سیاهان می تواند صبر کند؟” عدم موافقت عموم مردم از این عنوان ، این شرکت رسانه ای را بر آن داشت تا واژه های “جامعه سیاه” را به “جوامع اقلیت” مبادله کند ، قبل از اینکه در نهایت “خانوارهای کم درآمد” را حل کند ، اما نه قبل از اینکه مردم برای ابراز انزجار از توییتر استفاده کنند نژادپرستی نازک و محجبه تیتر این مقاله از قضا چند روز بعد منتشر شد شما در مصاحبه با Nick Cannon احساسات خود را در مورد این شرکت ابراز داشت ، و گفت ، “ فوربس برخی از موارد برتری طلبان سفید مورد علاقه من ، مرد. آنها سرد می شوند ، داداش محبوب ترین برتری طلبان سفیدپوست من فوربس است ، زیرا من فقط باید به گانگستر آنها احترام بگذارم. آنها در سال 2020 زندگی نمی کنند. آنها مثل سالهای 1800 زندگی می کنند. فوربس را بخوانید. این نژاد پرستانه دیوانه است. هر وقت آنها چیزهایی می نویسند. “


Kanye” کارمند جعلی “را در لیست خود نشان می دهد (14 سپتامبر)

توئیتی که به نظر می رسید واقعاً همه چیز را شروع می کند. “کارمند جعلی” لورن گرینفیلد.

وست با ارسال توییتر عکس صفحه ای از نمایه شبکه های اجتماعی با نام لورن گرینفیلد بدون هیچ عکس پروفایلی ، با عنوان ، “ آیا کسی تاکنون نام این شخص را شنیده است؟ من فقط یک کارمند جعلی را در لیست حقوق و دستمزد خود پیدا کردم !!! ” موقعیت شغلی شخص رمز و راز می گوید: “مشاور موسیقی”. در حالی که هیچ کس کاملاً از کسی مطمئن نبود ، مردم به سرعت کشف کردند که یک عکاس و فیلمساز به همین نام وجود دارد که در گذشته با کارداشیانز کار کرده است ، کندال حتی عکسی را که در خانه اش به نمایش گذاشته است. گرچه مشخص نیست که این موضوع حل شده است یا خیر ، کانی از آن زمان توئیت خود را حذف کرده و به سراغ موضوعات بسیار بزرگتری از هویت خانم گرینفیلد رفته است.


Kanye یک فیلم قدیمی Drake را به اشتراک می گذارد (15 سپتامبر)

 kanye west drake

جان فیلیپس / گتی ایماژ

پس از در 10 سپتامبر ، به عنوان یک کودک به صفحه توییتر خود در توییتر ، در حالی که به نظر می رسید تلاشی است ، دریک رپ رپ “آماده یا نه” توسط The Fugees را رد می کند رابطه خود را با خواننده رپ کانادایی آشتی دهید ، هنگامی که وی ویدیویی از اجرای این دو نفر در “4 PM در کالاباساس” را در سال 2016 بازتوییت کرد طرفداران خود را متحیرتر کرد. این دو سال است که از زمان تولید آلبوم Pusha-T از وست ، Daytona ، که در آن Pusha به دریک سایه افکند ، و اختلاف بین t او در نهایت منجر به این شد که آدونیس ، بچه مخفی دریززی ، در “داستان آدیدون” پوشا برای عموم غرق شود. از آن زمان ، بین کانیه و دریک یخبندان شده است ، حتی دریک تأیید کرده است که این دوستی برای همیشه برای او مرده است. واضح است که کانیه سعی دارد آن را تغییر دهد ، به چیزی که به نظر می رسد فایده ای ندارد.


Kanye صنعت موسیقی را صدا می کند و NBA “Slave Ships” ، خودش اعلام می کند “موسی جدید” (15 سپتامبر)

در یک سری توییت ها ، كانیه احساسات خود را در مورد خدا ، درگیری خود با رپرهای همکار Drake و J. Cole و بهره برداری از استعدادهای سیاه به نفع سازمان های تولیدکننده زباله ، از NBA و صنعت موسیقی به عنوان مثال نام بردند. كانه با نامگذاری خود به عنوان “موسی جدید” از پیروان خود خواست كه راهی برای خود باز كنند و با استفاده از پول دولت زمین بخرند. مماس کامل اینجا را ببینید ، و کندریک لامار برای نشستن با او (15 سپتامبر)

بعد از خواستار عذرخواهی عمومی از جی کول و دریک شدند روز قبل و یک بار دیگر که با سکوت رادیویی روبرو شد ، یزی تصمیم گرفت روش دیگری. رپر “Jesus Walks” هر دو نفر و همچنین کندریک لامار را دعوت کرد تا با هم بنشینند و اختلافات خود را منتشر کنند ، و ادعا می کند که هر گونه اختلاف نظر بین آنها فقط به درد شما می خورد آنها ، در حالی که به نفع کسانی است که باید در مبارزه برای مالکیت موسیقی هنرمندان با آنها متحد شوند.


کانیه رانت درباره مالکیت استادان ، در مورد تئوری های توطئه صحبت می کند درباره مرگ پرنس و مایکل جکسون (16 سپتامبر)

 kanye west Michael jackson

کارلو آلگری / گتی ایماژ

در 17- توئیت rant ، كانیه افكار خود را در مورد انكار مداوم حق هنرمندان برای مالكیت استادان (حق چاپ اصلی ضبط صدا) از آهنگهای خود ، در زمینه ضبط صدا منتشر كرد. مدت هاست که هنرمندان برای به دست آوردن مالکیت ضبط های صوتی خود مبارزه می کنند ، اما با توجه به اینکه بیشتر معاملات ضبط شامل هنرمندانی است که در ازای دریافت حق امتیاز از حق ضبط خود صرف نظر می کنند ، این یک جنگ سخت است که تقریباً پایانی برای آن وجود ندارد. وست در حكم تجاری خود در توییتر ، تلویحاً معتقد است كه معتقد است مایكل جكسون و پرینس به دلیل داشتن مالكیت بر ارباب خود كشته شده اند. رد او را به طور کامل بررسی کنید اینجا .


توئیت های Kanye تصاویر قرارداد ضبط شده خود صفحات (16 سپتامبر)

با نگاهی اجمالی ، اینجاست که طوفان شلوغی واقعاً آغاز شد. كانی با بالا بردن سهم خود در مبارزه برای آزادی از شر قرارداد مادام العمر خود با سونی و یونیورسال ، بیش از 100 تصویر از قرارداد ضبط شده خود را در توییتر منتشر كرد. رپ استدلال کرد که اصطلاحات پیچیده و گنجانده شده در این قراردادها با هدف بامبول کردن هنرمندان برای پذیرش معاملات الزام آور انجام می شود که به آنها کمتر از آنچه شایسته است ، بدون هیچ راهی برای نجات. Kanye Pees On Grammy (شانزدهم سپتامبر)

که به عنوان یکی از بالاترین نوع ستایش هایی که یک هنرمند می تواند در کارنامه خود دریافت کند مورد ستایش قرار گرفت ، جوایز گرمی دنبال می شود توسط تازه واردان صنعت و قدیمی ها به طور یکسان انجام می شود. در ویدئویی که در توییتر بارگذاری شد ، Yeezy کاملاً از مفهوم گرمی به عنوان یک نشانه موفقیت پیروز شد (بی عصبانی) مفهوم گرمی ، بی اعتنایی کامل و کامل وی به هر تا وقتی حق موسیقی او را ندارد نمادین به موفقیتهای موسیقی او اشاره می کند. وی بار دیگر از دریک و کول برای حمایت از آنها خواست ، حتی از تیلور سوئیفت ، طرفدار سر و صدا برای صاحب موسیقی هنرمند ، خواست که به استعاره در کنار او بایستد.


ممنوعیت كانیه از توئیتر برای انتشار ویرایشگر شماره تلفن Forbes (16 سپتامبر)

< strong> بله ، در صورت تماشای جدول زمانی توییتر Kanye ، روز 16 سپتامبر یک روز بسیار پرحادثه به اثبات رسید. با بالا رفتن از درجه یک فوربس ، وست با جسارت شماره تلفن همراه ویراستار و مدیر ارشد محتوای Forbes Media ، Randall Lane را آزاد کرد ، “ اگر یکی از طرفداران من بخواهد با یک برتری طلب سفید تماس بگیرد … این سردبیر فوربس است ، “یك توئیت كرد ، همراه با تصویری از اطلاعات تماس لین. توییتر خیلی سریع ترمز آن را گرفت ، اما كانی را از نوشتن بیشتر توییت محدود كرد تا زمانی كه توییت را حذف كرد. .


كانیه آدرس Hit-Boy، Beyonc é ادعا (16 سپتامبر) < / strong>

پس از اینكه كانی صنعت موسیقی را به خاطر فساد صنعت خود صدا كرد ، هیت بوی در اینستاگرام فاش كرد كه با یك رابطه خوبی ندارد و می گوید ، “ من از زمانی که وی به من گفت چهره به چهره من متوقف نشده است که از ضربات من دست بکشد چون من با بیانسه کار کردم طرفدار Kanye در سطح شخصی / انسانی نبودم. كانیه این ادعا را انكار كرد و با انتشار توییتی از عنوان Hit-Boy ، توییت كرد و گفت: “ من مشكلی با تولید او برای BEYONCÉ نداشتم … من با واقعیتی كه بهش امضا كرده بود مشكلی داشتم من و من نمی دانستم اما جی و بیونچی و هیت بوی را می دانستم … فقط برای شفافیت. “ (18 سپتامبر)

در میان سو ظن هایی که جی زی استادان شش آلبوم اول کانی را فروخته است ، آلبوم هایی که تحت اثر Roc-a-fella بودند و اکنون متعلق به جی زی ، برای به دست آوردن خود ، كانیه به طور شگفت انگیزی بی نظم ماند و كانی با توئیت كردن ، اعلام كرد كه یگانه دشمن او برچسب های ضبط هستند و نه همكارانش ، “اجازه ندهید سیستم ما را در برابر یکدیگر قرار می دهد … جی برادر من است … من عشق ابدی به تمام هنرمندانی دارم که این سیستم کج را از سر گذرانده اند و هنوز در دام آنها هستند. جی هنوز ده سال استاد خود را برنمی گرداند. من خواهم دید که همه ما استادان خود را بدست می آوریم. “


Kanye T Weets To North،” If I من قتل شده ام … فقط بدانید که شما را دوست دارم »(18 سپتامبر)

 توییت های کان شمال غربی شمال غربی

آرنولد جروکی / تصاویر GC / گتی ایماژ < / h6>

در یک توییت پاک شده ، یزی وقتی پیام خود را به توییتر اعلام کرد ، پیام پنهانی را به یک میلیون رساند ، “NORTHY I WINGING WAR and Putting زندگی من روی خط … اگر من مورد آزار و اذیت قرار بگیرم هرگز اجازه ندهم رسانه های سفید به شما بگویند من مرد خوبی نبودم … هنگامی که مردم تهدید می شوند تا شما را از زندگی خارج کنند فقط می دانند که شما را دوست دارم. ” از نظریه قبلی او مبنی بر اینکه هنرمندانی مانند ام جی و پرنس که صاحبان آنها بودند ، در نهایت توسط کسانی که نمی خواهند ببینند صاحبان موسیقی بر موسیقی خودشان هستند هدف قرار گرفته و کشته شوند.


كانی خواستار آزادی سوگ نایت از زندان است (18 سپتامبر)

كانی ادامه فرار توییتر خود را با توییت کردن ، “SHUG رایگان” ، با عکسی از مدیر موسیقی سابق 55 ساله ، که در حال حاضر به اتهام قتل عام داوطلبانه ، بیست و هشت سال زندان را می گذراند. سوگه پس از اینکه در هنگام تیراندازی با مردی که در اتومبیلش بود ، روبرو شد به زندان محکوم شد. Straight Outta Compton ابراز حمایت تصادفی كانیه از سكولگر سابق رپ گیج كننده بود ، اما كانیه با دفاع از مجرمان محكوم غریبه نیست ، زیرا او یك بار با وجود محكومیت های متعدد بازیگر سابق به جرم حمله ناشایست ، بیل كوزبی را آزاد كرد. /p>


Kanye ریمیکس دکتر Dre & Eminem را از “Use this Gospel” (18 سپتامبر) منتشر می کند

با تغییر چرخش از مبارزه با برچسب ضبط ، شما سرانجام همکاری خود را با امینم در ریمیکس آهنگ دکتر Dre از آهنگ 2019 خود ، “Use This Gospel” ، در توییتر به اشتراک گذاشت ، حتی آن را به عنوان دخترش نورث اعلام کرد آهنگ مورد علاقه Kanye در همه زمان ها ، “Eminem با تشکر از شما برای اینکه در DR DRE REMIX استفاده از این انجیل استفاده کنید من همیشه دوست داشته ام و به شما احترام می گذارم و از شما احترام می گذارم و از این آهنگ خوشحالم … این همچنین آواز مورد علاقه KANYE WEST OF ALL TIME Northwest “، این توئیت را بخوانید. او مطمئن خواهد شد كه تیلور سوئیفت استادان خود را برمی گرداند (18 سپتامبر)

 kanye west taylor swift

لری بوزاکا / گتی ایماژ

علی رغم سابقه طولانی که در سر و کله زدن دارند ، کانیه و تیلور سویفت در مورد یک موضوع با هم توافق دارند: هنرمندان مستحق مالکیت موسیقی خود هستند. سوئیفت همیشه از حقوق هنرمندان دفاع می کرد و در پست Tumblr سال 2019 وقتی دشمنش Scooter Braun گروه Big Machine Label را به دست آورد ، که از زمان ورود به صحنه در 15 سالگی با آن قرارداد امضا شده بود ، ناراحتی خود را ابراز داشت. سوئیفت از آن زمان به بعد ، به Universal Music Group’s Republic Record روی آورده است ، اما نه قبل از شروع گفتگو در مورد قدرت داده شده به چهره های صنعتی مانند براون ، که اساساً می توانند هنرمندان را مانند عروسک های عروسکی به میل خود کنترل کنند. كانیه قول داد كه تیلور استادان خود را بازگرداند ، و گفت او با براون دوست است و می تواند این اتفاق را بیاورد.


Boosie Badazz می گوید كانیه به دریك حسادت می كند (18 سپتامبر) )

و با توجه به لایک های خود در توییتر ، دریک این پیام را تأیید کرد. رپ 37 ساله Boosie پس از تماشای توئیت های بی وقفه Yee در مورد دریک همراه با سایر نقاط جهان در تمام هفته ، در توییتر خود نوشت ، “ kanyewest چرا نمی توانی DRAKE OUT YO MUT MRA BRA. .. IM GO SAY IT #stophatin #stophatin smh شما STR8 JEELOUSY را نشان می دهید و حتی نمی توانید N * GGA SMH را انجام دهید. “كانی هنوز به اتهام بوسی مبنی بر حسادت به دریك پاسخ نداده است. .


Kanye از Jay-Z بخاطر اینکه طرحهای پوما را “خجالت آور به سطل زباله” صدا زد (19 سپتامبر)

پس از آنکه روز گذشته به توییتر رفت و اظهار نارضایتی خود را نسبت به جدیدترین طراحی های پوما اعلام کرد و گفت: “ من رئیس آدیداس هستم … آدیداس و پوما را دوباره جمع می کنم و برایم می آورم و دوباره به هم برگردیم … همه طرح های pumas به طرز شرم آورانه ای آشغال هستند اما من شخصاً puma و adidas را طراحی می كنم و همه چیز را خوب می كنم. “شما تغییر عقیده داشتید. او روز بعد را دنبال كرد و گفت:” حالا صحبت Biggs … من نباید می گفت هر چیزی در مورد پوما علنا ​​… من از اموری و جی و همه خدمه پوما عذرخواهی می کنم. ” کانیه وست استخوانی شرم آور در بدن خود ندارد ، بنابراین عذرخواهی از وی امری نادر است.


كانیه راهنمای 7 نقطه ای را برای معاملات آتی آگهی منتشر می كند ( 20 سپتامبر)

کانی از نوشتن دقیق خواسته های خود طفره نرود ، کانیه یک برنامه راهنمای 7 ماده ای را برای تمام قراردادهای موسیقی آینده به اشتراک گذاشت. خواسته های او این است که قراردادها به زبان انگلیسی ، فهم ساده ، لغو مجوزهای پتو نوشته شود و دیگر هیچ “پیشرفت” ای وجود ندارد که هنرمندان را از پول کلاهبرداری می کند ، در واقع آنها باید آن را دریافت کنند. 7 طرح -پوینت به طور کامل اینجا .


Kanye West مسائل مربوط به پوزش از Ma $ e (21 سپتامبر)

در حالی که کنی اکنون مبارزه برای احقاق حقوق هنرمندان را احیا می کند ، این مبارزه ای است که مدتهاست در حال انجام است. سیستم Kanye به همین ترتیب است مبارزه سرسختانه علیه یکی از مواردی است که وی زمانی به هزینه هنرمندان دیگر از آن بهره مند شده است که Ma $ e به اینستاگرام رفت تا مطمئن شود فراموش نکرده است. در زیرنویس اینستاگرامی ، Ma $ e به نفاق كانه اشاره كرد كه به تازگی به این مبارزه پیوسته است و می گوید كه او به او مدیون عذرخواهی است برای شعر 2010 “شیطان با لباس جدید” ، “آیا گرما نمی رود ، اینگونه است Mase screwed up “، که به او پرداخته شد – رپ بدنام بازی را رها کرد و به عنوان یک کشیش در سال 1999 تبدیل شد.

کانیه تصدیق کرد اعتبار ناامیدی Ma $ e؛ در حالی که او به طور کامل عذرخواهی نکرد ، توئیت کرد ، “ Ma $ e در مورد آن خط درست است … من همیشه از این خط احساس خنده می کردم … Ma $ e یکی از رپرهای مورد علاقه من است و من بر اساس بسیاری از جریانات من از او … من پادشاه “اوه می توانم از این میله ها دور شوم” بنابراین آنچه را که می کارم می کارم وقتی نسل بعدی همین کار را با من می کند. “ < / قوی>

joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia