کانیه وست 50 میلیون دلار بودجه بازاریابی Yeezy را در سرویس یکشنبه

خرج کرد

ثروت او همچنان صعود می کند به عنوان كانیه وست از نظر فوربس به عنوان یكی از غنی ترین سرگرم كنندگان معرفی شده است. مصاحبه با نیک کانن دارای موارد زیادی است افشاگری های مورد بحث ، از جمله مبلغ تکان دهنده هزینه شده برای کمک به شما در گسترش انجیل. در سال 2019 ، کانیه وست و گروه کر یکشنبه وی در حالی که به دنیا سفر می کردند ، در جشنواره ها اجرا می کردند و به صحنه کلیساهای محبوب می رفتند ، کاملاً شلوغ بودند. شما به کانن گفتید که این هزینه زیادی برای او داشت – پنی که در نهایت به 50 میلیون دلار رسید.

 Kanye West، Nick Cannon، Sunday Service، Jesus، Yeezy
کوین وینتر / کارمندان / گتی ایماژ

بودجه صرف اپرا ، لباس فرم ، پروازها و سایر هزینه ها شد. “من هر سکه هزینه ای را برای بازاریابی از Yeezy در سرویس یکشنبه. هر دلاری که داشتم. ” “اگر سال گذشته اپرا را اضافه کنید ، اگر پروازها را اضافه کنید 50 میلیون دلار صرف خدمات یکشنبه کردم. 120 نفر به جامائیکا می رفتند. “

” یزی ها ، آنها خودشان می فروختند. من به جای پرداخت هزینه تبلیغات ، آن را در کلیسا سرمایه گذاری کردم. “من در انتشار انجیل سرمایه گذاری کردم. من برای گفتن نام عیسی از بالا سرمایه گذاری کردم. ” بعداً ، شما آلبوم مسیحی خود را عیسی پادشاه است تحویل داد و گفته شد که وی در حال کار بر روی پروژه ای با عنوان دوندا است. یا به طور کامل کار خود را تمام می کند.