Kanye غرب Remixes به “به علت مسائل اخلاقی به علت مسائل اخلاقی به علت مسائل اخلاقی” با DaBaby و 2 Chainz به

عنصر

این سال ترین موسیقی-موسیقی در زندگی درخشان کاری Kanye West نبوده است. علی رغم اعلام تاریخ انتشار آلبوم جدیدش Donda: With Child ، هنرمند افسانه ای ضبط هنوز پروژه را تحویل نداده است و تاریخی که در ابتدا داده است در پنجره نمای عقب است. دوندا احتمالاً تا مدت نامعلومی قفسه بندی شده است ، دقیقاً مانند تعداد انگشت شماری از آلبوم هایی که کانیه اعلام کرده و آنها را فراموش کرده است.

یکی از تنها انتشارات موسیقی کاندیدای ریاست جمهوری در سال 2020 “نه نه نه” بود از طرفداران استقبال گرم نکنید. چند روز پس از انتشار آهنگ ، كانیه یك ریمیكس آینده را كه شامل DaBaby و 2 Chainz بود ، طعنه زد. یک دقیقه طول کشید اما سرانجام رکورد رسید.

ریمیکس “نه نه نه” در حال حاضر در سیستم عامل های جریان وجود دارد ، ابتدا با یک آیه از DaBaby قبل از رفتن به قلاب Kanye شروع می کنید ، که عزیزم با آن بازی می کند عطر و طعم خودش 2 Chainz با مراجعه به آیه ای ، توضیح می دهد که چرا وقتی مردم از او می پرسند که آیا خوب است ، نیازی به صحبت برای Kanye احساس نمی کند.

در حال حاضر ، طرفداران خیلی از این نسخه راضی نیستند ، تمام واژه های نفرین سانسور شده اند ، و این مطابق با قول Ye است که دیگر موسیقی “سکولار” را منتشر نخواهد کرد.

ریمیکس “نه نه نه” را که مدتها در انتظار آن بود ، گوش دهید و ما را با ما در میان بگذارید افکار.

متن ترانه های قابل نقل و انتقاد :

اگر یک نفر دیگر باشد با من تماس بگیر و از من س askال کن ، “چه مشکلی با Ye وجود دارد؟” – این مرد بزرگی است ، من نمی توانم به او بگویم چه چیزی می تواند و چه چیزی نمی تواند بگوید مانند من باید توضیح دهم
F y’all n ***** ، فروشنده مواد مخدر سابق ، بازیکن سابق توپ ، X Games

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>