رفتن به نوشته‌ها

Kanye West Pees On Grammy، Asks Drake & Kendrick Lamar برای پشتیبانی

Kanye West بعد از ظهر امروز در مسابقات توییتر خود پیش بینی خود را افزایش داده است. چند لحظه پس از ارسال 100+ صفحه از قرارداد ضبط شده پیچیده خود و اشاره به موسیقی جدید ، رپر در ادامه به پخش ویدئویی از ادرار کردن خود در یکی از گرمی های خود پرداخت و اعلام کرد “به من اعتماد کن … من نمی خواهم متوقف شوم.”

خواننده رپ نمی توانست اظهارنظر صریح تری داشته باشد. جوایز گرمی یک نماد جهانی شناخته شده برای موفقیت در صنعت موسیقی است که بسیاری از هنرمندان آرزوی پیروزی در آن را دارند اما کانیه احساسات خود را در مورد دروازه بان صنعت و تاریخ بی احترامی به هنرمندان سیاه به وضوح نشان می دهد.

شما همچنین سعی در حمایت از سایر وزنه های سنگین صنعت داشت و خواستار حمایت عمومی از بونو ، پاول مک کارتنی ، دریک ، کندریک لامار و “حتی” تیلور سویفت برای جلب حمایت شد. او نوشت: “ما به تو درست احتیاج داریم”

غرب در اینجا متوقف نشد. وی در ادامه با ارسال یک شماره از تلفن رندال لین ویراستار مجله فوربس در یک توئیت که اکنون حذف شده است ، از طرفداران خود خواست تا “با یک برتری طلب سفید” تماس بگیرند.

كانه سپس عهد خود را دو برابر كرد و به” [not] STOP TENALL IS FAIR “متوقف شد و خودش را” NAT YE AKA BABY PUTIN “لقب داد. در اشاره به ولادیمیر پوتین و نات ترنر. شما از اواخر به طور منظم این دو چهره را ذکر کرده اید ، و احتمالاً از داستان نات ترنر در مورد رهبری یک شورش موفق برده در دهه 1800 الهام گرفته است.

مطالب جالب  MoneyBagg یو و BLAC Youngsta به در نظر بگیرید انداختن پروژه های انفرادی

كاني هنوز تمام نشده بود. وی با تأیید عقیده خود مبنی بر اینکه معاملات سوابق سوitative استفاده و غیراخلاقی است ، کار خود را پایان داد.

وی پس از دریافت حمایت از یک متحد بعید در همکاری با یک فرد بیگانه ، در توییتر اعلام کرد Hit-Boy ، که با موضع وست در مورد “معاملات برده” موافقت کرد

نظرات شما درباره دیوانه وحشی کانیه چیست؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *