رفتن به نوشته‌ها

Kanye West و Nick Cannon قسمت 2 مصاحبه خود را منتشر کردند

دو نفر از بحث برانگیزترین افراد امسال ، Kanye West و Nick Cannon با هم همکاری کردند تا مصاحبه چند بخشی خود را منتشر کنند و امروز فیلم دوم یک ساعته را رها می کنند.

بعد از اینکه قسمت اول توجه زیادی را به خود جلب کرد ، از جمله گزش صدا درباره “راه رفتن” غرب به جای اجرا برای اداره ، نظرات بیشتر در مورد سقط جنین و موارد دیگر ، این دو با ادامه صحبت هایشان ارائه شد.


برد بارکت / گتی ایماژ

از همان قسمت که قسمت 1 متوقف می شود شروع می شود. Kanye شروع به رپ زدن به برخی از میله های آزمایشی قبل از شروع کار در مورد چگونگی چند نبوغ و چند میلیاردر بودن خود می کند ، یک بار دیگر ادعا می کند که پول بیشتری از دونالد ترامپ دارد و در مورد دیدار “مخفی” خود با جارد کوشنر صحبت می کند. وست می گوید که دیدار با جو بایدن برای گفتگو در مورد سیاست نیز آزاد خواهد بود و می گوید که به دلیل دینش ، همه را دوست دارد. او همچنین اشاره دارد که ، فقط به این دلیل که کمالا هریس یک زن سیاه پوست از منطقه خلیج فارس است که از HBCU فارغ التحصیل شده است ، این باعث نمی شود که معاون رئیس جمهور “برای فرهنگ خوب باشد”.

اگر شما به اندازه کافی جسارت ، ویدئو زیر را فشار دهید و به گوشزد کردن Kanye West و Nick Cannon گوش دهید.

[محتوای جاسازی شده]

اخیراً ، Kanye به دلیل آخرین سرویس یکشنبه خود ، ترند بود. بدلکاری ، راه اندازی یک مرحله عبور از بالای آب و راه رفتن با آن با خدمه خود ، که بسیاری از آنها به عنوان یک حرکت “مانند فرقه” نامیده می شود. که در اینجا بخوانید.

مطالب جالب  جریان سرد فولاد در Smoove'L است "کروم بدون قلب"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *