رفتن به نوشته‌ها

کانیه وست کمپین ریاست جمهوری خود را بیش از 6.7 میلیون دلار وام گرفت: گزارش

اگرچه اخبار مربوط به Kanye West و مبارزات انتخاباتی وی برای ریاست جمهوری ایالات متحده مطلوب نبوده است ، اما مغول رپ به جلو می رود. آمریکایی ها از شنیدن خبر جدی بودن کانیه وست در مورد پیشنهاد خود برای انتخابات 2020 تعجب کردند و او با ثبت نام به عنوان عضو جشن تولد اطمینان یافت که مردم جدیت را تشخیص می دهند. وی کاندیدای معاون ریاست جمهوری خود ، میشل تیدبال را به بلیط خود اضافه کرد و از آن زمان ، شما در حال درگیری با ایالت ها در مورد ورود وی به آرای نوامبر بود.

 Kanye West، 2020 Election، Loan، Campaign
استیو مک / استرینگر / گتی ایماژ

با توجه به گزارش مالی مبارزات انتخاباتی رپر که به کمیسیون انتخابات فدرال تحویل داده شد ، کانیه وست 6.7 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود وام داده است. وست کمپین خود را در ماه ژوئیه آغاز کرد و از آن زمان تاکنون 5.8 میلیون دلار هزینه شده است. به گفته هالیوود ریپورتر ، پول به “مشاوران و هزینه ها” رسیده است و شرکتی به نام “مشاوره تقویت شده” از تمپ ، آریزونا 1.2 میلیون دلار از بدهی این کمپین را در اختیار دارد.

گذشته از وام کانیه ، وی این کمپین کمک های مردمی دریافت کرده است ، اما به نظر می رسد که آنها فقط از طریق “شهروندان معمولی” بوده اند که از 200 تا 1000 دلار دلار داده اند. جنگ برای كانیه وست سخت بود زیرا وی از رأی گیری به چپ و راست رها شده است ، و اخیراً گزارش شده است كه او از وی خواسته شده است نام خود را به رأی گیری در ویرجینیا غربی اضافه كند.

[از طریق] [از طریق ]

مطالب جالب  Curren $ y & Harry Fraud جادو می کنند در "The Director's Cut" Ft. اسنوپ داگ، سبک P، Trippie مرتب، لری ژوئن
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *