رفتن به نوشته‌ها

کامالا هریس را مسخره برای “مدیریت هریس” لغزش

عنصر

رقابت ریاست جمهوری سال 2020 در حال داغ شدن است و به هر کجا که نگاه کنیم ، یادآوری هایی از سیستم سیاسی فاسد در ایالات متحده و تغییر ناامیدکننده ای که باید برای این کشور ایجاد شود وجود دارد. به خاطر نسل های آینده دونالد ترامپ به نمایندگی از طرف جمهوری خواه ، امیدوار است که چهار سال دیگر در کاخ سفید سپری کند ، در حالی که جو بایدن در حال حاضر مورد علاقه انتخاب حزب دموکرات است.

کامالا هریس اخیراً به عنوان گزینه معاون رئیس جمهور بایدن اعلام شد اما مردم شوخی می کنند که ، به دلیل سن بایدن و به ظاهر توانایی او در صحبت کردن منسجم در بعضی مواقع ، هریس اساساً این نمایش را اجرا می کند. وی حتی در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر با لغزش از کارزار بایدن به عنوان “یک دولت هریس با جو بایدن” یاد کرد. جو بایدن “برای تمسخر نامزد معاون ریاست جمهوری. حتی اریک ترامپ ، پسر رئیس جمهور ، این ویدئو را به اشتراک گذاشت و گفت که “او اجازه داد واقعیت از بین برود.” از روایت خود در مورد مردی که “خواب آلود جو” نامیده می شود و چگونگی نامناسب بودن او در دفتر پشتیبانی کنید.

با نزدیک شدن به انتخابات ، مطمئن هستیم که لحظات دیگری مانند این لحظه بیشتر خواهد شد که در نهایت ویروسی می شوند در رسانه های اجتماعی.

مطالب جالب  Tory Lanez پس از تیراندازی به نریان مگان تو پیام داد: "من فقط خیلی مست بودم"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *