رفتن به نوشته‌ها

جاستین بیبر آغاز بکار جدید گردن تاتو

عنصر

جاستین بیبر اضافه شده جدیدی به مجموعه خال کوبی های خود است. این خواننده 26 ساله شب گذشته از آخرین خال کوبی خود ، گل رز ساقه بلند که توسط دکتر وو ، هنرمند مشهور خال کوبی انجام شده است ، در 147 میلیون دنبال کننده خود در اینستاگرام رونمایی کرد.

گل رز در سمت مخالف گردن خواننده است به عنوان خال کوبی “Forever” او ، که توسط دکتر وو در دسامبر گذشته انجام شد ، و Old World Sparrow < / span> مجاور کلمه “برای همیشه”. خال کوبی جدید را در پست IG خود در زیر بررسی کنید.

خواننده تغییرات در این مرحله بیش از 100 خال کوبی دارد و مجموعه عظیم او فقط بیشتر رشد می کند گل سرخ نماد امید و آغازهای جدید است ، پیامی مناسب برای این خواننده کانادایی ، که پنجمین آلبوم استودیویی خود را با نام “تغییرات” در فوریه گذشته منتشر کرد ، پس از 3 سال وقفه موسیقی در سال 2017 در حالی که او به طور خصوصی با بیماری لایم مبارزه می کرد و آزار و اذیت های بی وقفه آنلاین را برای تغییر در ظاهر خود تحمل می کرد ، در حالی که وضعیت سلامتی وی در آن زمان برای کسی بی اطلاع بود.

بازگشت او به موسیقی با استقبال گسترده ای از مردم روبرو شده است و دوباره تب بیبر را در طرفداران سراسر جهان برافروخته است. با فرا رسیدن یک سالگرد ازدواج او با هایلی بالدوین-بیبر در 13 سپتامبر ، بسیاری از طرفداران در مورد درخشش سالم بیبر در موسیقی ویدیوئی دی جی خالد برای “Popstar” که در 3 سپتامبر منتشر شد و بیبر در آن حضور دارد ، حیرت زده بودند. به عنوان رویداد اصلی

مطالب جالب  نامه های عاشقانه Biggie's Crown و 2Pac برای فروش در اولین حراجی هیپ هاپ Sotheby's

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *