رفتن به نوشته‌ها

حساب قدیمی نمایش مشخصات عمومی آب WRLD یافت توسط طرفداران

عنصر

چهارده ساله Juice WRLD ‘s حساب قدیمی اینستاگرام توسط طرفداران وفادارش پیدا شده است ، که تعداد پیروان وی را هزاران هزار نفر دستگیر کرده اند.

در زمان انتشار ، اواخر حساب قدیمی ادعا شده رپر با وجود عدم انتشار چیزی از سال 2012 ، بیش از 66000 دنبال کننده داشته است.

این صفحه که دارای دستهd_g_a_f_ است ، گفته می شود متعلق به Juice WRLD است. این عکس چندین نوجوان از ستاره بزرگ موسیقی را در نوجوانی به نمایش می گذارد ، همچنین به طرفدارانش توجه می کند که علایق او در حال رشد بودند.

شامل پست هایی درباره Supreme ، پول ، سگ پیر او و موارد دیگر ، یکی از مهمترین آنهاست. تعداد پستهایی که به تایلر ، خالق و عجیب آینده خدمه.

از بیست به نقل از خالق ، چهار ارسال از وی که در این حساب به اشتراک گذاشته است ، ده نفر از تایلر بودند. برخی از آنها همچنین به نقل از پیراهن پیراهن زودرس .

بعداً ، او به اشتراک گذاشتن عکس هایی از خود ، به ظاهر پس از آخرین پست خود در تاریخ 18 نوامبر 2012 ، شروع به اکانت داد.

ما مطمئن نیستیم که چگونه کسی به این کار دامن زد ، به خصوص با توجه به این واقعیت. این صفحه در هشت سال به روز نشده است ، اما آنچه را که می خواهید انجام دهید. یکی از محبوب ترین آلبوم های سال با عملکرد نمودار قوی . آیا دیوانه نیست که یک کودک معمولی که عاشق عالی ، سگ خود و تایلر بود ، خالق بتواند به یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان نسل ما تبدیل شود؟ راستی هر کسی می تواند پیروز شود.

مطالب جالب  معاملات جیمی فاکس Inks Netflix Sitcom بر اساس دخترش

زنده باد آب میوه WRLD.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *