رفتن به نوشته‌ها

جاش روزن برش توسط دلفین

عنصر

شروع ناخوشایند جاش روزن در حرفه خود کاملاً مستند است. بازیکن خط حمله یکی از 10 انتخاب برتر پیش نویس بود که در سال 2018 به کاردینالز آریزونا رفت. اولین فصل او فراموش شد و پس از حصول اطمینان از اولین انتخاب کلی ، کاردینال ها ترجیح دادند کایلر موری را پیش نویس کنند که به این معنی است که زمان روزن با تیم به پایان رسیده است. این منجر به عزیمت به دلفین های میامی شد ، جایی که وی در اکثر فصل به عنوان پشتیبان رایان فیتزپاتریک عمل کرد.

اکنون ، دلفین ها سه تاگووایلوا دارند و مشخص شده است که فیتزپاتریک و تاگاوایلوا هستند دو QB در حال حرکت به جلو هستند. با این گفته ، گزارش شده است که دلفین ها در این هفته به دنبال تجارت روزن بودند. خوب ، به نظر می رسد که این اتفاق نخواهد افتاد زیرا آنها تصمیم گرفتند که او را قطع کنند ، در عوض. طبق گفته آدام شفر ، هیچ تیمی حاضر نبوده كه قطعاتش را جابجا كند.

این مطمئناً خبر بدی برای روزن است كه حالا مجبور است با فشار برای یافتن خود به عنوان یك تیم جدید روبرو شود. بیشتر باشگاه ها در حال حاضر یک مبتدی دارند که به این معنی است که او فقط به عنوان پشتیبان به جایی می رود. در این مرحله ، به نظر می رسد که حرفه او در هوا قرار دارد.

به نظر شما او باید کجا برود؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

مطالب جالب  T-Boz ادعای جرمین دوپری مبنی بر اینکه او مسئول صدای عمیق آواز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *