رفتن به نوشته‌ها

جاش هارت ریپ NBA 2K21 برای رتبه ارتجاعی او

عنصر

هر ساله ، یک بازی کاملاً جدید NBA 2K ظاهر می شود و بازیکنان در طول لیگ از رتبه بندی خود ناراحت می شوند. رتبه بندی می تواند برای منیت یک بازیکن همه چیز باشد زیرا نشانه احترام است. اگر رتبه بالایی دارید ، این بدان معنی است که مردم فکر می کنند در جنبه های خاصی از بسکتبال مهارت دارید. مطمئناً هر ساله برخی از این رتبه بندی ها نادرست است و باید چند بازی در فصل انجام شود زیرا سرانجام سازندگان بازی با خطاهای راه خود کنار می آیند.

امروز ، سرانجام NBA 2K21 خود را به بازار رساند و به نظر می رسید جاش هارت از نیواورلئان پلیکانس از امتیاز بازگشت خود کاملاً ناراحت است. در واقع ، هارت در توییتر خود اعلام کرد که او با وجود میانگین هفت ریباند از روی نیمکت ، نمره 60 را کسب کرده است. این زمانی است که رونی 2K با یک تصویر از بازی وارد عمل شد و گفت ریباند دفاعی او 79 است که بسیار بهتر از بیشتر بازیکنان در موقعیت خود است.

البته ، هارت می توانست در مورد ریباندینگ تهاجمی صحبت کند ، اما بدون در نظر گرفتن ، به نظر می رسد بحث در مورد این موارد به نوعی خودسرانه است. به هر حال ، این فقط یک بازی است که می تواند برای انعکاس واقعیت لیگ ، بعداً ویرایش شود.

آیا شما هنوز NBA 2K21 بازی نکرده اید؟ اگر چنین است، به ما اطلاع دهید چگونه است، در نظرات زیر است

مطالب جالب  استفان اسمیت ریپ شاهین برای یکی دیگر جمع تکان دهنده
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *