جاش هارت ریپ NBA 2K21 برای رتبه ارتجاعی او

عنصر

هر ساله ، یک بازی کاملاً جدید NBA 2K ظاهر می شود و بازیکنان در طول لیگ از رتبه بندی خود ناراحت می شوند. رتبه بندی می تواند برای منیت یک بازیکن همه چیز باشد زیرا نشانه احترام است. اگر رتبه بالایی دارید ، این بدان معنی است که مردم فکر می کنند در جنبه های خاصی از بسکتبال مهارت دارید. مطمئناً هر ساله برخی از این رتبه بندی ها نادرست است و باید چند بازی در فصل انجام شود زیرا سرانجام سازندگان بازی با خطاهای راه خود کنار می آیند.

امروز ، سرانجام NBA 2K21 خود را به بازار رساند و به نظر می رسید جاش هارت از نیواورلئان پلیکانس از امتیاز بازگشت خود کاملاً ناراحت است. در واقع ، هارت در توییتر خود اعلام کرد که او با وجود میانگین هفت ریباند از روی نیمکت ، نمره 60 را کسب کرده است. این زمانی است که رونی 2K با یک تصویر از بازی وارد عمل شد و گفت ریباند دفاعی او 79 است که بسیار بهتر از بیشتر بازیکنان در موقعیت خود است.

البته ، هارت می توانست در مورد ریباندینگ تهاجمی صحبت کند ، اما بدون در نظر گرفتن ، به نظر می رسد بحث در مورد این موارد به نوعی خودسرانه است. به هر حال ، این فقط یک بازی است که می تواند برای انعکاس واقعیت لیگ ، بعداً ویرایش شود.

آیا شما هنوز NBA 2K21 بازی نکرده اید؟ اگر چنین است، به ما اطلاع دهید چگونه است، در نظرات زیر است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>