رفتن به نوشته‌ها

Joel Embiid می خواهد Mike D’Antoni برای شغل مربیگری 76ers: گزارش

گزارش شده است که سرمربیگری Philadelphia 76ers سرمربیگری Mike D’Antoni را از دست خواهد داد ، و طبق گفته کیت ، مرکز ستاره Joel Embiid برکت خود را برای استخدام داده است Pompey of The Philadelphia Inquirer.

Mike D ' آنتونی ، 76 ساله ، سرمربی کریستین پیترسن / گتی ایماژ

پمپی می گوید برای آنکه برنده نشود ، دا آنتونی” باید مصاحبه خود را بمب گذاری کند ” کار. وی می گوید: “D’Antoni نامزدی است که آنها می خواهند.”

همچنین قرار است تایرون لو روز سه شنبه برای کار مصاحبه کند ، اما گزینه پشتیبان D’Antoni در نظر گرفته می شود.

استخدام D’Antoni تغییرات زیادی را در تیم ایجاد می کند. گزارش شده است که او بازی Embiid را بیشتر به صورت سبد بازی نشان می دهد ، همانطور که برای ارسال ارسال شده است توبیاس هریس نیز به سمت جلو حرکت خواهد کرد. علاوه بر این ، تیم انتظار دارد كه D’Antoni پس از تصدی سمت مربیگری ، سعی در انجام معاملات مختلف داشته باشد.

D’Antoni از 2016-2020 مربی تیم Rocket Houston بود. وی پس از خروج ناامیدکننده از نیمه نهایی کنفرانس ، سازمان را ترک کرد.

“The Rockets یک امتیاز تاریخی NBA با طرفداران خارق العاده است و ما افتخار کرده ایم که با شما همراه هستیم تا در برخی از موفقیت ها سهیم باشید. اینجا در هوستون ، “دی آنتونیو با اعلام جدایی از تیم گفت. “از ته قلب ما متشکریم که باعث می شوید احساس هوستونیایی واقعی داشته باشیم. برای آن ، ما همیشه واقعاً سپاسگزار خواهیم بود.”

[از طریق]

مطالب جالب  AOC دموکرات ها را صدا می زند: "اگر بیدن پیروز شود هیچ بازگشتی وجود ندارد" وی در هنگام بحث در مورد درگذشت روت بدر گینسبورگ ، به دنبال کنندگان خود در اینستاگرام گفت که کارهای بیشتری برای انجام وجود دارد. استفانی کیت / گتی ایماژ " بعد از اینکه پیروزی فرماندهی در ماه نوامبر ، من به مردم نیاز دارم تا متوجه شوم که هیچ بازگشتی به برانچ وجود ندارد. " "ما یک جهان کاملا جدید برای ساختن داریم. ما نمی توانیم بپذیریم که به شرایط گذشته برگردیم ، و این شامل حزب دم است. " او با وجود عدم تمایل آنها به رای دادن به پیشرفت ، به جو بایدن رای داد:" رأی دادن به جو بایدن ، این مسئله در مورد این نیست که شما او را دوست دارید یا نه ، این یک رأی دادن به دموکراسی است که یک روز دیگر زنده بماند. "" هیچ رئیس جمهور جواب نمی دهد. شما پاسخ هستید. جنبش های توده ای پاسخ هستند. " AOC در مورد تردید او در حمایت از بایدن در انتخابات مقدماتی بسیار ابراز داشت و از برنی سندرز برای ریاست جمهوری حمایت کرد. با خارج شدن ساندرز از رقابت ، او آماده است تا رأی به بایدن را کسب کند ، در برابر برخی از ترقی خواهان که می خواهند رای خود را پس بگیرند تا زمانی که حزب دموکرات در زمینه مراقبت های بهداشتی و موارد دیگر بیشتر حرکت کند ، مقابله می کند. 2020 انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 3 نوامبر برگزار می شود. [از طریق]
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *