رفتن به نوشته‌ها

نکات جوئل Embiid که او احساس می کند مانند NBA را فراموش کرده اید درباره او

عنصر

جوئل امبیید به عنوان یکی از بهترین مردان بزرگ در کل NBA در نظر گرفته شده است ، با این حال ، عدم نتیجه فیلادلفیا 76ers در زمین بسکتبال باعث شده است او را در یک مکان عجیب و غریب. در بعضی از شب ها ، Embiid به نظر می رسد مانند یک بازیکن با کالیبر MVP است ، در حالی که در بعضی دیگر ، او فقط تلاش لازم را برای دزدکی حرکت کردن برای یک پیروزی انجام نمی دهد. صرف نظر از این ، شما نمی توانید استعداد Embiid را انکار کنید ، حتی اگر این یک تنه ناسازگار باشد. ناگفته نماند ، برخی از منتقدان پس از اینکه در این فصل از مرحله پلی آف جارو شدند ، در مورد چگونگی ساخت فهرست 76ers سختگیرانه عمل کرده اند.

هفته گذشته به خصوص Embiid مورد ضعف قرار گرفت ، زیرا در هیچ یک از این مسابقات قرار نگرفت تیم های NBA برخی از هواداران احساس می کردند که او باید حداقل عضوی از تیم سوم باشد ، اما در نهایت ، او را لرزاندند. امروز ، به نظر می رسید که Embiid نسبت به این مضطرب واکنش نشان می دهد ، زیرا اشاره کرد که احساس می کند فراموش شده است.

“من با من رفتار می کنند مثل اینکه اخراج شدم !!! ما سال آینده خواهیم دید ،” .

انصافاً نسبت به 76 ساله ها ، آنها برای بن فصل پس از بن سیمونز نبودند ، که مطمئناً چیزهایی را از بین برد. اگر آنها بتوانند تیم را در فصل آینده سالم برگردانند ، قطعاً ضربه بهتری خواهند داشت.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *