تست های جو ناگهانی برای Coronavirus

منفی است

جو ناگهان در طول زندگی حرفه ای خود با هیچ چالشی روبرو نبوده است. با این حال ، بارها و بارها ، جامپوف جوی قادر به انجام وظیفه شده است و با درگیری های سنگین مانند “Dumb Out” و “Making A Murderer” به دشمنی پایان داده است. جو حتی هنگام قطع میکروفون ، بدون در نظر گرفتن طرفداران طرفدار او یا نه ، از سیستم عامل خود برای ایستادن در برابر مشکلات استفاده کرد. با این حال ، اخیراً جو متوجه شد که با چالش دیگری روبرو شده است – یک تشخیص مثبت COVID-19 – که باعث ایجاد وحشت در پایگاه فن او شده است.

برایان آچ / گتی ایماژ < امروز ، جو ناگهان خبرهای خوشامدگویی را ارائه داد - از آن زمان آزمایش ویروس کرونا منفی شده است ، و او را به یکی از بسیاری از خوانندگان رپ تبدیل کرده است که در طرف دیگر بیماری بالقوه خطرناک ظاهر شده است. بوتن در صفحه توییتر خود می نویسد: "من خیابان های منفی را آزمایش کرده ام ،" احتمالاً نشان دهنده بازگشت قریب الوقوع به قسمت های حضوری پادکست جو ناگهانی است.

لازم به ذکر است که بودن در ابتدا تشخیص مثبت خود را کمی بیش از یک هفته قبل اعلام کرد ، اگرچه مشخص نیست که آیا او از قبل در اخبار نشسته است. در هر صورت ، شنیدن اینکه بوتن رسما ویروس را تکان داده است بسیار عالی است و ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که از برخورد با هر یک از علائم بالقوه طولانی فرار کند. هنوز هم ، این یک خبر خوب است و ما می خواهیم به جو بودن تبریک بگوییم که بالاخره در پی شرایط سخت گذشته ظاهر شد. انتظار داشته باشید که در قسمت آینده پادکست جو جو ناگهان تجربه وی بیشتر مورد توجه قرار گیرد – آیا شما در حال تنظیم هستید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>