اتهامات جو Budden پاسخ به که او مورد آزار قرار CYN سانتانا

عنصر

جو ناگهان در چند هفته گذشته خبرهای اصلی را به خود اختصاص داده است و همه اینها پیرامون آینده پادکست جو ناگهان نبوده است. اگرچه معاملات وی با اسپاتیفای علنی شد ، اما ادعای سو abuse استفاده خانگی در همان زمان مطرح شد. دوست دختر سابق او ، تاهیری ، ادعا کرد که وی در طول رابطه با او بدرفتاری جسمی کرده است. وی در ادامه این کار را تکذیب کرد اما به دنبال درز مکالمه ای بین خود و مادر فرزندش ، سین سانتانا ، ادعاهای جدیدی مطرح شده است. که او هرگز انگشت بر روی او گذاشته است. با این وجود طولی نکشید که این ادعاها منتشر شد و جو را وادار به پاسخگویی به همه این موارد کرد.

با انتشار این خبر در توییتر ، یک طرفدار با توئیت از طرف “طرف شخصی که از او خسته شده اید اما کارزار لکه گیری دیوانه استJoeBudden ،” جو هرچند زیاد حرف نزد ، اما به صراحت گفت که این کار او را نمی شکند.

“شما نمی توانید چیزی را آماده کنید که آماده مرگ باشد” ، او پاسخ داد.

در این مرحله ، سین سانتانا هنوز به تماس تلفنی ادعا شده یا جو ناگهان پاسخ نداده است اما اگر در نهایت پاسخ دهد ، شما را به روز نگه می داریم. توییت پیپ جو در زیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>