رفتن به نوشته‌ها

جو Budden ملا می سازند در تن ناشنوا بیل سیمونز تلفن تماس

عنصر

جو بودون و مذاکرات فعلی وی با اسپاتیفای کاملاً مستند شده است. اگر مدتی پادکست او را دنبال کرده باشید ، می دانید پادکست Bohen از اولین کسانی است که با Spotify امضا کرده و آنها را در موقعیت عجیب و غریب قرار داده است. با رشد صنعت پادکست ، معاملات نیز با هم روبرو شده اند و در حال حاضر ، ناگهان و هم گروهان خود در معامله ای قرار دارند که دقیقاً منعکس کننده بازار نیست. با انقضا قرارداد پادکست به زودی ، ناگهان نظرات خود را با Spotify به اطلاع عموم رسانده است و در جدیدترین پادکست خود ، این هنرمند و پادکست در مورد برخی از اطلاعات نگران کننده در پشت صحنه توضیحاتی داده اند.

در کلیپ زیر ، ناگهان توضیح داد که در ابتدای همه گیری ، پادکست استراحت کرد زیرا پدر جو بیمار شده بود و در بیمارستان بستری بود. پیش از این ، Spotify موافقت نکرده بود که پادکست تعطیل شود اما در این مورد ، مشخص شد که بچه ها برای رسیدگی به همه اتفاقات نیاز به استراحت دارند. همانطور که جو به یاد می آورد ، چند هفته از این استراحت ، او یک تماس تلفنی از بیل سیمونز دریافت کرد که پادکست های آن با The Ringer توسط 250 میلیون دلار توسط Spotify خریداری شده است. در میان تماس ، جو ادعا می کند که سیمونز سعی کرده است او را از طریق نحوه انجام پادکست از خانه پیاده کند. هنگامی که ناگهان بودن گفت که به دلیل بیماری پدرش دست و پا نمی زند ، به نظر می رسد سیمونز واقعیت را کنار گذاشته و به توضیح نحوه کار زوم ادامه می دهد.

مطالب جالب  نائومی اوزاکا پس از پیروزی در مسابقات آزاد

بر اساس با توجه به این اظهارات ، به نظر می رسد سیمونز و اسپاتیفای نسبت به وضعیت ناگهانی بسیار حساس نبوده و از همان طرز تفکر هستند که باید غلاف ادامه یابد. بوددن ادامه داد که سرانجام ، آنها شروع به ضبط از خانه قبل از بازگشت به برنامه های حضوری کردند ، زیرا این راحت تر است. پادکست مورد بی احترامی قرار گرفته است و اینکه تماس سیمونز نمونه دیگری از موارد ایجاد شده طی دو سال گذشته است.

قرارداد بودن با اسپاتیفای به زودی پایان می یابد ، این بدان معناست که در هفته های آینده ، ما این کار را خواهیم کرد ببینید چگونه این همه بازی می کند آن را برای آخرین بروزرسانی در HNHH قفل نگه دارید.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *