جو بایدن آشکار او COVID-19 وضعیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت

عنصر

در حالی که اکثر ما در حال هضم آلبوم های جدید منتشر شده در شب گذشته بودیم ، دونالد ترامپ لعنتی نزدیک با شکستن اینترنت برای آزمایش COVID-19 اینترنت را شکست. / p>

“امشب ، آزمایش FLOTUS و من برای COVID-19 مثبت بود. ما بلافاصله روند قرنطینه و بهبود خود را آغاز خواهیم کرد” ، رئیس جمهور در توییتر نوشت. “ما از این با هم عبور خواهیم کرد!”

توییت او تاکنون 866000 بازتوییت با 1.5 میلیون پسندیدن را به خود اختصاص داده است و چون او رئیس جمهور است ، بسیاری از مردم مجبور شدند خودشان آزمایش کنند تا مطمئن شوند که ویروس کاملاً واضح است.

مایک پنس معاون رئیس جمهور آزمایش منفی داد و همین حالا جو بایدن و همسرش جیل نتایج آزمایش خود را در توییتر تأیید کردند.

“خوشحالم که گزارش می دهم بایدن ، که من و جیل آزمایش COVID منفی داریم ، “نوشت: بایدن ، که امروز صبح برای ترامپ ها آرزوی بهبودی می کند. “از همه برای پیامهای نگرانی شما متشکرم. امیدوارم این یک یادآوری باشد: ماسک بزنید ، فاصله اجتماعی خود را حفظ کنید و دستان خود را بشویید.”

بایدن و ترامپ در اولین بحث ریاست جمهوری با یکدیگر روبرو شدند این هفته ، که بسیاری آن را بدترین هفته در همه زمان ها توصیف کرده اند. با توجه به اینکه ترامپ مجبور به قرنطینه برای دو هفته آینده است ، گفته می شود که وی هنگام بهبودی “کارهای سبک” انجام می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>