رفتن به نوشته‌ها

جیم جونز فاش کرد هواشناس شورش تلویزیون او را

عنصر

جیم جونز اتفاقات زیادی برای او می افتد اما کلمه ای که با دقت بیشتر او را توصیف می کند” hustler “است. خواننده رپ Dipset در حال تهیه کیف های زیادی از مکان های مختلف است ، خواه خط حشیش باشد ، استودیوی مجازی جدید وی یا حتی تلویزیون واقعیت. اکنون ، اگر جونز را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، از این واقعیت کاملاً آگاه هستید که او نه تنها در مورد آب و هوا به روز است بلکه به طور منظم پیروان خود را به روز می کند. او حتی بسته به آب و هوا نکاتی را برای پوشیدن ارائه می دهد.

به نظر می رسد سالهاست که به روزرسانی توده مردم را انجام می دهد زیرا WeavaManJim اکنون او را در تلویزیون REVOLT تماشا کرده است. این رپر این هفته با اعلامیه اصلی “گرم” را اجرا کرد.

“او گفت:” من فقط از یک تماس تلفنی پیشگیری کردم. یا یک تماس بزرگنمایی پیش بینی کردن! برای REVOLT فریاد بزنید. ” “نمایش آب و هوایی جیم جونز اکنون در REVOLT است. آنها شنیده اند که آنها از من در خانواده REVOLT استقبال کرده اند؟ حالا شنیده اید ، آب و هوای خود را مستقیم و مستقیم از R دریافت خواهید کرد؟”

“مرد Weavah” جیم ، “او همچنان که پای خود را به زمین می کوبید ادامه داد. “آیا تو از من شیتین می شوی یا چه؟!”

در حالی که جیم جونز از نقش جدید خود به عنوان ال روکر هیپ هاپ استقبال می کند ، مطمئن شد که به دیدی عشق می ورزد. وی در زیرنویس نوشت: “به خانوادهrevolttv CAPO خوش آمدید – این #WeavahManJim رسمی برنامه آب و هوایی خود را درrevolttv دارد خوب نگاه می کند بزرگ برادر # BrotherLovediddy” ،

مطالب جالب  NoCap رها او آخرین مجرد "اشتباه"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *