جیم جونز یا کانیه وست: رپ دیپست می پرسد چه کسی تأثیر بیشتری داشته است

وقتی در هیپ هاپ در مورد مد صحبت می کنیم ، کانیه وستیس اغلب اولین نامی است که به ذهن خطور می کند. تأثیر او در مد امروزه حتی با سلطه Yeezy بر بازی کفش ورزشی بیش از هر زمان دیگری مشهود است. و در حالی که بسیاری از مردم پس از ظهور College Dropout ، پولوس و کوله پشتی را تکان دادند ، شما نمی توانید تأثیر Dipset را انکار کنید. جیم جونز حتی گزارش های قطره ای را منتشر می کند ، که اکنون خانه ای در REVOLT پیدا کرده است ، جایی که او با همراهی مشاوره مد به روزرسانی های هواشناسی را ارائه می دهد.


امی ساسمن / گتی ایماژ

بنابراین ، هر دو آنها بوده اند کاملاً م fashionثر در مد هیپ هاپ در حقوق خود است ، اگرچه می توان ادعا کرد که جونز از طول عمر کانی برخوردار نبوده است. با این وجود ، رپر کلاه خود را در این گفتگو پرتاب کرد که تأثیرگذارترین رپر در سبک هیپ هاپ کیست. این خواننده رپ با یک یادداشت از پنج مورد متناسب با پنج مورد کانیه به اینستاگرام رفت ، و این س askingال را مطرح کرد که “وقتی در هیپ هاپ به مد آمد ، کیه و سبک چه کسی تأثیرگذارترین بود [؟] کانیه وست یا جیم جونز؟” “

توجه داشته باشید ، سبک راک استار جونز بین سالهای 2007-2009 به موجی بزرگ تبدیل شد. در اوایل سال جاری ، جونز به یاد آورد تأثیری که روی لیل وین داشت یک بار که تابستان را در هارلم گذراند و ظاهراً “در این مسیر مقدار زیادی قطره چکانید”.

بدیهی است که جونز این کار را نکرد علاوه بر اینکه یک کولاژ پیش بینی است ، بیشتر از همه فکر کنید. شاید ، او به راحتی از این واقعیت که برای تأثیر خود و دیپست در خارج از حوزه موسیقی قدردانی می کند ، قدردانی می کند. “فکر کردم این پیش بینی ای است که فکر می کنی؟” او عنوان را زیرنویس کرد.

بنابراین ، نظر شما چیست؟ ما می دانیم که کانیه چقدر در مد هیپ هاپ تأثیرگذار بوده است اما آیا جیم جونز اعتبار کافی برای مشارکت های خود را دارد؟ صدا در نظرات.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>