Jhene آیکو لذت سیج و تنهایی در “صحبت” ویژوال

عنصر

این خواننده تصاویر بصری را به تک آهنگ “Chilombo” خود رها کرد.

دوست پسر وی Big Sean امروز (4 سپتامبر) پروژه پیش بینی شده Detroit 2 خود را به اشتراک گذاشت و برای ادامه اثبات اینکه آنها یک زوج قدرت هیپ هاپ و تحقیق و تحقیق هستند ، Jhené Aiko با رها کردن موسیقی در جشن مشترک شد ویدیو از تک آهنگ او ، “صحبت کن”. این آهنگ در مارس انتشار خواننده Chilombo گنجانده شده است و با شعر ، Jhené در مورد کشف خود بدون قضاوت شریکی که مانع او شده صحبت می کند. این یک مربا از عشق به خود است که به دلیل پیام نور و مثبت بودن ، به یکی از طرفداران علاقه مندان تبدیل شده است.

از نظر بصری ، طرفداران یک نگاهی دزدکی پیدا می کنند که زندگی ممکن است به عنوان Jhené Aiko چگونه باشد. او روز خود را با بیدار شدن از خواب و روشن کردن بخور قبل از اینکه خانه خود را آویزان کند ، آغاز می کند. سپس او به ورزش می پردازد ، کمد خود را مرتب می کند ، خانه اش را تمیز می کند و در خلوت و بدون هیچ گونه چشم کنجکاوی از شرکت خود لذت می برد. ژنه در اینستاگرام نوشت: “از روح خود صحبت کن” موزیک ویدیوی “Speak” را بررسی کنید و اگر هر کدام از مراسم روزمره Jhené Aiko را انجام می دهید به ما اطلاع دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>